Προς το περιεχόμενο

γνωμη για ενα PC


3XOTICA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς θεου.... μην παρεις αυτή την κάρτα γραφικων! Προτίμησε μία εκ των 8800GT/8800GTS (με τα 512 μνημη ομως)/ΗD3870!

H GTS με τα 320 είναι προηγούμενης γενιας καρτα, δεν αξίζει τα λεφτά της, ολές οι παραπάνω είναι κατα ΠΟΛΥ καλύτερες!

 

Τροφοδοτικο προτίμησε το Etasis 750W Gaming, οχι οτι το Chiftec δεν είναι καλό, απλά το etasis είναι στα ίδια λεφτά και πολύ καλύτερο!

 

Μητρική προτίμησε καποια με το P35 chipset της Intel (πχ αυτή) πολύ καλύτερο από οποιοδήποτε chipset της NVIDIA! Αμα σκεφτεσαι για μελλοντικα το sli ξεχνα το δεν αξίζει!

 

Το πληκτρολογιο το έχω και εγώ πολύ καλό και πολύ όμορφο!

 

Μνήμες καλύτερα προτίμησε αυτές!

 

Η οθονη που διάλεξες είναι τζαμπα λ7 δες εδώ μια στην ίδια τιμούλα και αμα θέλεις με 20 Ε παραπάνω μπορεις να πας σε 20αρα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή το έχεις πάρει ήδη το pc ? Αυτός που στο πήρε ή δεν ήξερε τι αγόραζε ή αγόρασε οτι βρήκε πρώτο στο ράφι. Μπορούσε και καλύτερα σε κάρτα γραφικών , , psu και μνήμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες το μωρε και καθομουν και έψαχνα τοση ωρα τζαμπα! Για δωρο μια χαρά ειναι!

Αμα σου χαρίζουν γαιδαρο δεν τον κοιτας και στα δόντια ετσι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες το μωρε και καθομουν και έψαχνα τοση ωρα τζαμπα! Για δωρο μια χαρά ειναι!

Αμα σου χαρίζουν γαιδαρο δεν τον κοιτας και στα δόντια ετσι????

 

κατι τετοιο...ναι δωρο ηταν και μαλιστα αυτος που μου το εκανε εχει μαγαζι με υπολογιστες οποτε θα εβαλε κομματια που θα ειχε αρκετα..σε γενικες γραμμες δεν πιστευω να εχω προβληματα με παιχνιδια κτλ, αν οχι τελειο ειναι σχετικα καλο σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...