Προς το περιεχόμενο

Ποιό usb stick είναι καλό ???


KnightRider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

και εγω συμφωνω με τα περισσοτερα παιδια...παρε αυτο που εχει την καλυτερη τιμη και την μεγαλυτερη εγγυηση..αλλωστε και οι δυο μαρκες ειναι γνωστες οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δυο φλασάκια usb και τα δύο είναι 1 GB.Το ένα είναι toshiba και το άλλο είναι kingston.Ποιο απο τα δύο είναι πιο καλό???

 

kingston_pen1gb.jpg

 

Έχω ακριβώς το ίδιο Kingston εδώ και έναν χρόνο και είμαι πολύ ευχαριστημένος, το χα πάρει και σε καλή τιμή, 12ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Kingston είναι εξαιρετικά αργό (τουλάχιστον στα 2Gb της ίδιας σειράς). Σε συγκριση με ένα OCZ Rally2 είναι τουλάχιστον 3 φορές αργότερο στην εγγραφή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω αυτό αλλά αναρωτιέμαι αν θα έχω πρόβλημα με streaming υλικού hd ή full hd στο Xbox 360(usb 2.0)Θα φτάνει η ταχύτητα ανάγνωσης?Με την ταχύτητα εγγραφής δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα.

 

Τα φώτα σας please! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα για 6 μήνες αυτό το Sandisk και είχα πολλά προβλήματα (έτρεχα τον firefox portable από το φλασάκι και κάθε τρεις και λίγο μου κράσαρε το σύμπαν!!!). Το πήγα από εκεί που το αγόρασα (public) αλλά δεν μου το αντικατέστησαν γιατί δεν μπόρεσαν να αναπαράγουν το πρόβλημα... Τελικά πήρα το Kingston Data Traveler 2GB 8 ευρώ (σε προσφορά) από το eShop και ξένοιασα. Το'χω ένα μήνα τώρα και δεν μου έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα.

 

Το δε Sandisk το χάρισα, καθώς για offline χρήση είναι μια χαρά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδια εκανα μια ερευνα αγορας και κατεληξα σε αυτη εδω

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.345242

τι λετε? 5 χρονια εγγυηση ,kingston ,μικρο,usb 2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εκανα μια ερευνα αγορας και κατεληξα σε αυτη εδω

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.345242

τι λετε? 5 χρονια εγγυηση ,kingston ,μικρο,usb 2!

 

Το έχω περίπου 1 1/2 μήνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος δε μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό πρόβλημα. Το χρησιμοποιώ περισσότερο για αναπαραγωγή mp3 στο usb του στερεοφωνικό του αυτοκινήτου. Θέλει προσοχή όμως μη το χάσεις γιατί είναι αρκετά μικρό...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν μαρκα ειναι πολυ αξιοπιστη,και το συγεκριμενο φλασακι ειναι πολυ καλο!εγω εχω ενα twinmos και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!εγω αν θα επαιρνα τωραθα επαιρνα ενα Adata 8gb απο το eshop που εχει τον μηχανισμο τησ corsair η και το αντιστοιχο kingston!που κοστιζουν κοντα 30 euro!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...