Προς το περιεχόμενο

Ποιό usb stick είναι καλό ???


KnightRider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αυτά τα Kingston είναι πραγματικά πολύ αργά! Εγώ χωρίς να το έχω ψάξει πήρα ένα Transend από το πλαίσιο 2GB και είναι 2 φορές πιο γρήγορο στην μεταφορά αρχείων από 2 Kingston 2GB δύο φίλων μου! Τέτοια διαφορά δεν την περιμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το έχω περίπου 1 1/2 μήνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος δε μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό πρόβλημα. Το χρησιμοποιώ περισσότερο για αναπαραγωγή mp3 στο usb του στερεοφωνικό του αυτοκινήτου. Θέλει προσοχή όμως μη το χάσεις γιατί είναι αρκετά μικρό...:-)

απ οτι ειδα σε κατι φωτος στο νετ δεν εχει και καποιο σκινακι?γιατι οντως ειναι μικρο και σκεφτηκα να βαλω το σκινακι(που πιστευω να χει) στα κλειδια μου!

 

σαν μαρκα ειναι πολυ αξιοπιστη,και το συγεκριμενο φλασακι ειναι πολυ καλο!εγω εχω ενα twinmos και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!εγω αν θα επαιρνα τωραθα επαιρνα ενα Adata 8gb απο το eshop που εχει τον μηχανισμο τησ corsair η και το αντιστοιχο kingston!που κοστιζουν κοντα 30 euro!!!!
εννοεις το Disk Security κ partition ε?το kingston που ειδα εχει αυτες τις επιλογες?

να σου πω..δεν ειναι κατι απαραιτητο,αφου στην αρχη εβλεπα 2gb..απλα να το χω αν μου χρειαστει ποτε..οποτε προσεχω να ειναι μικρο..:)

 

Πολύ καλή είναι και η σειρά της SUPERTALENT.

Έχω το 8αρι.. κομψό, με μεταλλικό περίβλημα, συμβατό με ReadyBoost

και ταχύτητα εγγραφής 15 MB/s (δοκιμασμένο)

οσο για τη ταχυτητα δε με πολυαπασχολει..usb ειναι ,οχι σκληρος..αν περιμενω κανα λεπτο παραπανω δε θα παθω κ τπτ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα μερικα reviews(για το kingston) σε ξενα σιτε και μεγαλα..υπηρχαν θετικα σχολια,αλλα και σχολια σχετικα με την κακη ποιοτητα κατασκευης..επισης σε καποια εγινε λογος και για τη ταχυτητα..η οποια (συμφωνα με αυτον που εγραφε) δικαιολογειται για το μικρο μεγεθος του..αλλα οπως ειπα και πιο πανω δε με απασχολουσε και τοσο..μαλλον το αποριπτω..ειδα μολις και αυτα εδω..

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569363

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554480

αλλα δε μου φαινονται ιδιαιτερα μικρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...