Προς το περιεχόμενο

ADSL account - 2 απορίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά. Μέχρι σήμερα είχα δύο διαφορετικούς λογαριασμούς ADSL έναν prepaid και έναν κανονικό, σε δύο διαφορετικούς τηλ. αριθμούς αντίστοιχα.

 

Το ζήτημα είναι ότι η προπληρωμένη σύνδεση μου έληξε, όμως ο ΟΤΕ μου παρέχει ADSL σαν υπηρεσία. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω τον κανονικό μου λογαριασμό στη γραμμή όπου έληξε το DSL μου από τον πάροχο η είναι phone-specific; Να πω ότι δεν με απασχολεί οι δύο τηλ. γραμμές να έχουν ταυτόχρονα σύνδεση.

 

Επίσης υπάρχει καμία προσφορά μηνός (πχ περιοδικού / site) ή κάποιο link για να πάρω έναν demo λογαριασμό;

 

Ευχαριστώ

 

 

(ΥΓ. - Έκανα μια αναζήτηση με όρους demo account ADSL όμως τα αποτελέσματα ή ήταν πολύ παλία ή άσχετα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μπορεις να το χρησιμοποιησεις εφ οσον διατηρειται η DSL γραμμη

 

Αυτό είναι σίγουρο; Επειδή ο ένας λογαριασμός είναι 2play υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα; Να πω ότι σκοπεύω να κάνω disconnect από το ADSL - πριν τον χρησιμοποιήσω στην άλλη γραμμή.

 

Κανένα link για demo - κανένα περιοδικό / site που να δίνει μήνα γνωρίζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχεις να χασεις τπτ να δοκιμασεις ακομα και να ρωτησεις τον ISP σου

 

προσωπικα εγω χρησιμοποιουσα κωδικο που ειχα στην Πατρα forthnet στην Αθηνα otenet καποιες μερες που δε μου ειχαν δωσει κωδικους ακομα αλλα ειχε συγχρονισει η γραμμη. Καμια απο τις 2 οπως καταλαβαινεις δεν ηταν 2play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...