Προς το περιεχόμενο

OTE Ζημια, ηλιθια ερωτηση


illudium36

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια αναρωτιωμουνα, αν παω και βαλω ταση(απο μπριζα ή μπαταρια) στα καλωδια της τηλεφωνικής μπρίζας, Τι μπορεί να γίνει;

Σας προειδοποιησα η ερώτηση είναι ηλίθια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μπορείς να δοκιμάσεις και την υδρόψυξη του PC, ώστε να μην έχεις φασαρία από τους ανεμιστήρες ...:P

 

(δεν έχω καμιά απολύτως ιδέα για το τι μπορεί να συμβεί αλλά, κι εσύ μην περιμένεις έξυπνες απαντήσεις σε ηλιθιες ερωτήσεις...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι μπορεί να ''καεί'' ή γραμμή του σπιτιού σου.

αν βάλεις απο μπρίζα μπορεί να πάρει φωτιά το τηλέφωνο...

 

γιατί θες να δοκιμάσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι μπορεί να ''καεί'' ή γραμμή του σπιτιού σου.

αν βάλεις απο μπρίζα μπορεί να πάρει φωτιά το τηλέφωνο...

 

γιατί θες να δοκιμάσεις?

 

H γραμμη του σπιτιου δεν νομιζω να καει γιατι ειναι χοντρα τα καλωδια, οχι δεν θελω να δοκιμασω απο περιεργεια ρωταω.

Αλλα απο οτι φαινεται δεν θα μαθω τι μπορει να γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μπορείς να δοκιμάσεις και την υδρόψυξη του PC, ώστε να μην έχεις φασαρία από τους ανεμιστήρες ...:P

 

(δεν έχω καμιά απολύτως ιδέα για το τι μπορεί να συμβεί αλλά, κι εσύ μην περιμένεις έξυπνες απαντήσεις σε ηλιθιες ερωτήσεις...)

-************* ΤΥΡΟΠΙΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το δοκιμασα αφου ειχα βγαλει τα τηλεφωνα. Ξερετε τι εγινε με πηραν τηλεφωνο και χτυπουσε το τηλεφωνο της ντουζιερας μεσω του θερμοσιφωνα και οταν ανοιγα την βρυση ειχα ανοιχτη ακροαση, καλη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να σας ξενερώσω...

θα πέσει η (πολύ μικρή) ασφάλεια της γραμμής σου στο κουτί της πολυκατοικίας ή αν είσαι τυχερός...των γραμμών όλης της πολυκατοικίας!!

ελπίζω μόνο να μην μένεις στην πολυκατοικία μου γιατί περιμένω τηλέφωνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου κάνει εντύπωση όμως:

όταν ποστάρει κάποιος κάτι κουφό (μη το πάρεις προσωπικά illudium36, γενικά μιλάω) τρέχουμε όλοι να πούμε την εξυπνάδα μας ενώ κάποιοι έχουν θέσει το πρόβλημά τους στο φόρουμ και δεν ασχολούμαστε με τέτοιο "ζήλο" να τους βοηθήσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...