Προς το περιεχόμενο

Rest In Peace pyro / Αποστόλη


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω τι να πω. τον αποστολη τον ηξερα προσωπικά, ειχε κοιμηθεί σπιτι μου, ειχαμε βγει εξω....

μπηκα στο prezatv σημερα και βλεπω αυτο μπροστα μου :

http://prezatv.blogspot.com/2008/01/blog-post_31.html

http://omhroi.gr/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=3043&mode=thread&order=0&thold=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

απλα δεν ξερω τι να πω...ο αποστολης ηταν φιλος μου απο κοντα.

μακαρι να ειχα περασει πιο πολυ χρονο μαζι του εγω θα τον θυμαμαι ετσι παντως

pict0198569.jpg

pict0200954.jpg

pict0199968.jpg

pict0197623.jpg

pict0195132.jpg

pict0191469.jpg

pict0186146.jpg

pict0178874.jpg

pict0175337.jpg

pict0174465.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι και να πω είναι λίγο..ακόμα θυμάμαι που λέγαμε στις γιορτές να βρεθούμε και δεν βγήκαμε τελικά..ακόμα θυμάμαι να τρέχουμε στο sheffield (1μιση ώρα ταξίδι με τρένο) και να τρώμε πόρτα στο gatecrasher επειδή φόραγα μπλούζα της arsenal...

να προσπαθούμε να βρούμε τρόπο να γυρίσουμε στο bradford το βραδυ, πράγμα που κάναμε με taxi, και να κοιμάμαι στον καναπέ του σπιτιού του ενώ βλέπαμε ταινίες..

οι φωτογραφίες που έβαλα ήταν από την φορα που είχε έρθει σπίτι μου εδώ στο middlesbrough. ήταν και η γιορτή μου τότε και μου είχε φέρει ένα κουκλάκι του kermit για δώρο.

 

 

ακόμα και το μπουφάν που φοράω, μαζί το είχαμε αγοράσει σε μια έξοδο παρέας πριν 2 χρονια..

είχα να κλάψω 4 χρονια για οτιδήποτε. δεν ηξερα οτι δεν περναγε καλα..

 

 

θα σας παρακαλέσω. μην πείτε για τον στρατό εδώ μέσα, ας είναι το topic του Αποστολη και μονο αυτό.

 

 

το τελευταιο μυνημα του αποστολη σχετικα με την θητεια του ηταν αυτο (απο ενα forum μιας παρεας μας)

pyro795.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε πραγματικά ανατρίχιασα τώρα.Είχα ακούσει στις ειδήσεις για το περιστατικό αλλά δεν ήξερα οτι πρόκειται για μέλος του ινσομνια.

 

Πρόταση προς τους mods:

Να αποσταλεί ένα στεφάνι ή κάτι ανάλογο από το insomnia και τα μέλη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνώμη που ποστάρω συνεχεια αλλα ειλικρινά δεν το χωράει το μυαλό μου. οι παλιοί θα τον θυμάστε, και ότι ήταν αρκετά ενεργό μέλος.

είχα 4 χρονια να κλάψω. είχα χάσει ανθρώπους γύρο μου, και πάλι δεν είχα κλάψει. αύριο θα πάρω το κινητό του. ελπίζω να το σηκώσει η μητέρα του, και να τις πω τα συλλυπητήρια μου

δεν ξέρω γιατί έκανε ότι έκανε. και αυτό με θλίβει περισσότερο γιατί ίσος να μην είχα νοιαστεί και εγώ όταν έπρεπε χωρίς να το ξέρω. ίσος ένα μήνυμα μου να έκανε την διαφορα. ποτε δεν θα μάθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυτό με θλίβει περισσότερο γιατί ίσος να μην είχα νοιαστεί και εγώ όταν έπρεπε χωρίς να το ξέρω. ίσος ένα μήνυμα μου να έκανε την διαφορα. ποτε δεν θα μάθω.

 

Μη μπαινεις σ'αυτο το τριπακι.

Κι ενας δικος μου φιλος αυτοκτονησε πριν καμποσα χρονια κι ακομα σκεφτομαι οτι ισως μπορουσα να ειχα αλλαξει κατι.

Απλα, εγινε. Δεν αλλαζει τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...