Προς το περιεχόμενο

Rest In Peace pyro / Αποστόλη


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Cris Ace, 3XOTICA, bokarindo, Chris_13

Έρχονται οι φίλοι του και συμφοιτητές του από Αγγλία και η κοπελιά του

 

Αν σ' ενδιαφέρει να συναντηθούμε όλοι μαζί

απάντησέ μου στο μήνυμα σύντομα για

να σου πω που καιπότε θα συναντηθούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θερμά μου συλλυπητήρια...

 

¨Ερχονται οι συμφοιτητές του και συμφοιτητριές του απο Αγγλία και η κοπελιά τουγια να συναντηθούμε όλοι μαζί

Αν θέλετε να έρθετε στείλτε μου μήνυμα σύντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχονται οι συμφοιτές του απο Αγγλία και η κοπελιά του Κανονίζουμε συνάντηση όλοι μαζί

Αν σ'ενδιαφέρει να έρθεις στην συνάντηση

στείλε σύντομα μήνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Τον είχα γνωρίσει απο κοντά όταν σπούδαζε Αγγλία..

Κρίμα και πάλι κρίμα.

Ας ελπίσουμε να είναι το τελευταίο παλικάρι που χάνετε έτσι.

Καλό σου ταξίδι pyro.

 

Φίλε

Νά΄σαι καλά. Οι φίλοι και φίλες του Αποστόλη

ετοιμάζουμε κάτι καλό για παιδιά, εφήβους, νέους και νέες.

Το ονομάζουμε "Αποστόλης Κούστας"

 

Αν σ' ενδιαφέρει να μάθεις περισσότερα, στείλε μήνυμα

 

Σύντομα έχουμε θετικές εξελίξεις

 

Papagalina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow..τώρα το είδα το μήνυμα μιας και υπηρετώ και εκείνη την περίοδο ήμουν μέσα.

 

Αν και τον pyro τον γνωρίζω μόνο μέσα από το forum ομολογώ ότι σοκαρίστηκα και εγώ όταν το διάβασα. Ακόμα και τώρα ανατριχιάζω γράφοντας αυτό το μήνυμα.

 

RIP Αποστόλη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Kαλό μήνα και Χρόνια Πολλά

Ελπίζω να πέρασες καλά το Πάσχα

 

Εμείς είμαστε σε εξοχικό παρέα που γνώριζε

τον Αποστόλη και τους αρέσει το Σωματείο

που ετοιμάζουμε με το όνομά του.

Ο σκοπός είναι να διαδώσει τις αξίες της Συναισθηματικής Νοημοσύνης καθώς και να

εκπαιδεύσει τους νέους σε δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας (όχι δικτυακής),

βελτίωσης της εικόνας του εαυτού τους και της

αυτοπεποίθησής τους.

Αν σ' ενδιαφέρει στείλε μου μήνυμα να σου πώ περισσότερα

 

Νά ΄σαι καλά

η αγαπημένη φίλητου Αποστόλη

papagalina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris Ace, bokarinho, 3XOTICA, Directx, Chris_13

Καλό Μήνα και Χρόνια πολλά

Πώς περάσατε το Πάσχα εύχομαι καλά.

 

Εμείς οι φίλοι του Αποστόλη περάσαμε μαζί

και το Σωματείο με το ονομά του προχωρεί.

Ο σκοπός είναι η διάδοση της αξίας της Συναισθηματικής Νοημοσύνης στους νέους και η

απόκτηση δεξιοτήτων επικοινωνίας (διαπροσωπικής

και όχι μόνο δικτυακής).

Επίσης, η έκφραση του συναισθήματος να ξεκαθαρίζει τη σκέψη και το μυαλό και όχι να το εμποδίζει.

Αν ενδιαφέρεστε για περισσότερα μπορείτε να μου

στείλετε μήνυμα

 

Γειά πρός το παρόν

papagalina

η αγαπημένη φίλη του Αποστόλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris Ace, bokarinho, 3XOTICA, Directx, Chris_13

Καλό Μήνα και Χρόνια πολλά

Πώς περάσατε το Πάσχα εύχομαι καλά.

 

Εμείς οι φίλοι του Αποστόλη περάσαμε μαζί

και το Σωματείο με το ονομά του προχωρεί.

Ο σκοπός είναι η διάδοση της αξίας της Συναισθηματικής Νοημοσύνης στους νέους και η

απόκτηση δεξιοτήτων επικοινωνίας (διαπροσωπικής

και όχι μόνο δικτυακής).

Επίσης, η έκφραση του συναισθήματος να ξεκαθαρίζει τη σκέψη και το μυαλό και όχι να το εμποδίζει.

Αν ενδιαφέρεστε για περισσότερα μπορείτε να μου

στείλετε μήνυμα

 

Γειά πρός το παρόν

papagalina

η αγαπημένη φίλη του Αποστόλη

 

χωρις να φανω ερειστικος αλλα τι σημαινει συναισθηματικη νοημοσυνη και η αποκτηση δεξιοτητων επικοινωνιας? τι σωματειο θα ειναι αυτο? σε τι θα εκπεδευετε τους νεους?θα δινετε και διπλωματα? δεν ξερω τι σημαινει ολο αυτο αλλα ο τολης μου εδωσε εικονα πολυ νορμαλ ατομου στα γραπτα του σε ολα τα φορουμ και ο θανατος του πολυ ΜΑ ΠΟΛΥ περιεργος ηταν..αντι να αναλωνεστε σε διαφορα σωματεια κλπ δεν θα ηταν καλυτερο να μαζευατε καποια χρηματα σε συνενοηση με τους γονεις του και να βαλετε ενα καλο δικηγορο η ντετεκτιβ και να φερει εις περας μια ερευνα? η να πατε σε καναλια? εγω που δεν τον ηξερα προσωπικα τον τολη και με τρωει μεχρι και σημερα να μαθω τι εγινε...η δε εκδοση τυπου του στρατου για ατυχημα η αυτοκτονια δεν με πειθει καθολου εσας? σημερα ειναι ο αποστολης,χτες αλλα παιδια,αυριο ακομα περισοτερα δεν πρεπει να γινει μια ερευνα επιτελους ρε γμτ οχι τιποτα αλλο να μην μας περνανε για χαζους ο ΕΣ... "ειχε προβληματα με γκομενα και αυτοκτονησε" κατσε ρε φιλε! αντι να δημιουργειτε σωματεια διαδικτυακης νοημοσυνης για νεους και μπλα μπλα και αφου τα φαγατε και τα ηπιατε στο εξοχικο καντε τουλαχιστον μια σωστη ενεργεια..μην το αφησετε να περασει ετσι...εδω τουλαχιστον μπαινουν προσωπικοι φιλοι του αποστολη και θα ηθελαν να μαθουν την αληθεια..το αν θα κανετε σωματειο το ακουνε βερεσε...

ακομα παραπανω αν ηταν δικος μου προσωπικος φιλος θα το εψαχνα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! εφοσον ειστε ολοι εδω μεσα προσωπικοι φιλοι του τολη καντε το νημα βασικο να μενει πανω πανω ντροπη ειναι να φευγει προς τα κατω στα αδυτα του φορουμ μαζι με τα υπολοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι μενα ηταν προσωπικος φιλος ο Αποστολης, παρολα αυτα με μεγαλη μου λυπη λεω πως δε μπορεις να τα βαλεις με το κρατος.

Γνωριζω τον πατερα φανταρου που τον αυοκτονησαν πριν 10+ χρονια και ο κακομοιρης παλευει 10 ολοκληρα χρονια με ερευνητες για να βρει στοιχεια. Ποιος ομως νομιζεις οτι μπορει να τα βαλει με τη μεγαλυτερη μαφια(το κρατος) και να βγει απο πανω; Το μονο που καταφερε αυτος ο πατερας ειναι να καταστραφει τελειως και να ειναι στα ορια της τρελας.

 

Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα που λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις το έμαθα... νόμιζα απλά ο pyro είχε αποτραβηχτεί απο τα φόρα.. όχι από την ζωή. Είχαμε μιλήσει μερικές φορές ακόμα και στο overclokcers.co.uk και ηταν πραγματικά πανέξυπνος.. original. Κρίμα φίλε γιατί θα λείψεις σε πολλούς... κρίμα γιατί είσουν τόσο νέος.

 

Δεν ξέρω σίγουρα αν πάμε κάπου μετά απο εδώ αλλά αν είναι έτσι πέρνα καλά εκεί ε? Σίγουρα θα τους τρελάνεις με τις ατάκες σου και μακάρι να σε στέλνανε πίσω όπως και όλους που έφυγαν έτσι πρόωρα. Φιλιά όπου και αν είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαταλαβαίνουμε τη συναισθηματική σου φόρτιση

και δεν παρεξηγούμε την εριστικότητά σου.

 

Καλά κάνεις και λές την γνώμη σου θα την λάβουμε

υπ' οψη μας.

Καλά να είσαι και να προσέχεις να κοιμάσαι τη

νύχτα χωρίς να ιδρώνεις

 

Καταλαβαίνουμε την συναισθηματική σου φόρτιση.

'Ομως δεν αντιμετωπίζονται αυτά τα θέματα με το

ρητό που λες "μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα"

 

Πάντως ευχαριστούμε για την απάντησή σου

 

Νάσαι καλά τον Αποστόλη τον αγαπάς γιατί είναι

αυθεντικός.

Η αυθεντικότητά του δεν θα ξεχαστεί, να είσαι σίγουρος

 

Γειά σου προς το παρόν

και σ' ευχαριστούμε για την συμπαράστασή σου και την ευαισθησία σου για τον Αποστόλη

Με αγάπη

Οι φίλοι, φίλες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

..δεν τον ήξερα ούτε καν "ιντερνετικά". Απλά είχε τύχει τέτοιες μέρες πέρυσι να διαβάσω αυτό το thread, και έτυχε επίσης να το θυμηθώ σήμερα, ένα σχεδόν χρόνο μετά.

 

Δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο λόγο να το ανασύρω, απλά σκέφτομαι πως ένας νέος "έφυγε", και ίσως το μόνο που μένει είναι η μνήμη του σ' αυτούς που μένουν. Και όπως ίσως πολλοί θα θέλαμε να μας θυμούνται, να ήθελε "να τον θυμούνται", και αυτός.

 

Στη μνήμη του λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...