Προς το περιεχόμενο

Rest In Peace pyro / Αποστόλη


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λοιπον είναι λιγο περιεργο , σοκαριστικό .

Το παληκάρι δεν το ήξερα προσωπικά, ουτε καν το ονομά του , μονο το ψευδόνυμο του στο ινσομνια και οτι είναι παλιο μέλος, και παρόλα αυτά αιφνιδιάστηκα αρκετά απο αυτο το thread, μπορώ να πω οτι σοκαρίστικα. Είναι περίεργο λοιπον που το ένιωσα αυτο και κάτι που μου έρχεται στο μυαλό είναι το πως διαμορφώνονται κάποια συναισθήματα μέσα απο την απρόσωπη επικοινωνία ενός forum , απλά μόνο μέσα απο μερικές καταχωρήσεις - περιεκτικές σαν αυτές του Αποστόλη (να , τελικά έμαθα και το ονομά του...).

 

Λυπάμαι πολύ ...και μα βάζει σε σκέψεις τελικά για το τι ρόλο παίζουμε όλοι εδω σε αυτόν τον τρόπο επικοινωνίας, γνωστοι , άγνωστοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα :-(

 

Από link του op

Εμείς και οι συνάδελφοι του θα θυμόμαστε για πάντα τον Απόστολο.

Θα θυμόμαστε το μεγαλείο του φίλου μας και συναδέλφου, που μας έδωσε καλοσύνη, κουράγιο και πραγματικά μοιράστηκε βάρη που δεν του αναλογούσαν, για να μας ξεκουράσει.

 

Βλέπεις όμως έτσι είναι οι ΦΙΛΟΙ.

Έτσι λογίζονται οι ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.

Αυτό σημαίνει ΑΝΘΡΩΠΙΑ.

 

Είμαστε σίγουροι ότι τα φαντάρια της σειράς σου, όλα τα παιδιά που σε γνώρισαν δεν θα σε ξεχάσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Holly Shit!!! Πείτε μου ότι κάνετε πλάκα!!! Τον Αποστόλη τον γνώριζα μέσω του forum, παλαιότερα είχαμε ανταλλάξει και κάποιες κουβέντες μέσω pm κ msn ...

 

τι να πω... R.I.P ...

 

για τους υπαίτειους δίνω κατάρα να έχουν το αντίθετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να πω για τον 'Απο,ειναι λιγο,ειναι αυτο που λεμε"το καλυτερο παιδι",τον γνωριζω απο μωρο παιδι,καθε καλοκαιρι παρεα το περναγαμε..,ειμαι σιγουρος πως δεν αυτοκτονησε,δεν ειχε λογο,σε λιγες μερες εξαλλου θα επερνε μεταθεση καπου κοντα στην αθηνα,

 

"ολα καλα "μου ελεγε παντα!"βαρεμαρα..""το παλευω να παω μενιδι αλλα παιζει να με πανε και παρνηθα" ,

δεν πιστευω πως ο 'Απο θα εκανε ποτε κατι τετοιο.

τα εχω χαμενα δεν ξερω τι αλλο να πω...

 

η κηδεια του αυριο στην αγ.παρασκευη,στον προφητη ηλια στις 11μιση

 

RIP Τολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και τον θυμάμαι, μάλιστα παλιά σε μια φάση είχε τσακωθεί με κάποιους από δω και είχε κάνει ένα τοπικ ότι θα αποχωρούσε αλλά τελικά έμεινε ύστερα από ένα email που'χα στείλει.. :]

 

Καλό Ταξίδι

RestInPeace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟν αποστολη τον ηξερα προσωπικα...πριν 2 μηνες τα σπαγαμε παρεα σε κλαμπακι της αθηνας..

ειμαι 10000% σιγουρος οτι δεν αυτοκτονησε. ισα ισα μουελγε οτι εκανε κατι καλες παρεες και περνανε καλκα,κανουν χαβαλε (πριν 10 μερες μου τοπε).

Ελεος με αυτη τη γαμημενη μαφια στον εβρο,συνεχεια "αυτοκτονουν" τα παιδακια. Αηδια καταντησαν οι $#^#^@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναπαύσου εν ειρήνη pyro.

 

Θυμάμαι αμυδρά κάποια ποστ σου, και οτι εν γένει φαινόσουν καλό άτομο.

 

Ότι και να έγινε δεν έχει πια σημασία. Αφήστε το παλικάρι να αναπαυθεί εν ειρήνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ότι και να λέμε τώρα, μαλακίες...

 

Ας σεβαστούμε έστω τον Toufa και όποιον εδώ μέσα τον γνώριζε προσωπικά, και ας αποφύγουμε συζητήσεις περί στρατού. Είναι τεράστιο το θέμα, αλλά όχι η κατάλληλη ώρα και το κατάλληλο thread για να συζητηθεί.

 

Τα συλλυπητήρια μου . :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την σειρά μου και εγώ συλλυπητήρια έχω κάποια σχόλια περί ελληνικού στρατού αλλά δεν αρμόζουν σε αυτό το topic άν είναι να τα πούμε ας ανοίξουμε άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοιχτε παιδια, το ιδιο θα εκανε και εκεινος νομιζω.

ο hamurabi που τον ηξερε και εκεινος ειδε σε αλλο forum

" η κηδεια του αυριο στην αγ.παρασκευη,στον προφητη ηλια στις 11μιση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...