Προς το περιεχόμενο

Packard Bell Easynote BU45


roeften

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα εδώ.

 

Προσωπικά η πρότασή μου είναι το HASEE W220R.

 

Καλό φαίνεται και καλύτερα χωρις λειτουργικό.

 

Μήπως ξέρεις αν παίζει linux ok?

 

και κάτι διάβαζα ότι έβαλαν (HASEE) μούφα επεξεργαστές κάποτε και τα πουλούσαν για Centrino.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τρέχει Linux μια χαρά. Εαν διαβάσεις το topic θα δεις ότι κάποιοι προτίμησαν να τρέξουν linux. Μάλιστα ένα μέλος αναφέρει και τα πιθανά προβλήματα και τις λύσεις τους για την εγκατάσταση ubuntu linux στο φορητό.

 

Τώρα αυτό που αναφέρεις στο τέλος αν και δεν το γνωρίζω δεν πιστεύω ότι ισχύει σαν γεγονός.

 

Νομίζω πάντως ότι είναι μακράν η καλύτερη πρόταση στις 12'' . Για ότι απορίες έχεις θα μπορούσες να επικοινωνήσεις με τα παιδιά που το έχουν και φυσικά μπορείς να πας να το δεις από κοντά στο κατάστημα εαν μένεις Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τρέχει Linux μια χαρά. Εαν διαβάσεις το topic θα δεις ότι κάποιοι προτίμησαν να τρέξουν linux. Μάλιστα ένα μέλος αναφέρει και τα πιθανά προβλήματα και τις λύσεις τους για την εγκατάσταση ubuntu linux στο φορητό.

 

Τώρα αυτό που αναφέρεις στο τέλος αν και δεν το γνωρίζω δεν πιστεύω ότι ισχύει σαν γεγονός.

 

Νομίζω πάντως ότι είναι μακράν η καλύτερη πρόταση στις 12'' . Για ότι απορίες έχεις θα μπορούσες να επικοινωνήσεις με τα παιδιά που το έχουν και φυσικά μπορείς να πας να το δεις από κοντά στο κατάστημα εαν μένεις Αθήνα.

 

Thanks, όσο για τη φήμη τη διάβασα εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...