Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ: Μείωση τιμών έως και 8,7% για κλήσεις προς κινητά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέες χαμηλότερες τιμές για κλήσεις από σταθερό ΟΤΕ προς κινητά Cosmote, Vodafone WIND και Q-Telecom ανακοίνωσε ο ΟΤΕ, με ισχύ από 1/2/08.

 

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Οργανισμού, οι πελάτες του ΟΤΕ επωφελούνται από την παραπάνω τιμολογιακή μεταβολή απολαμβάνοντας μειωμένες τιμές για κλήσεις από σταθερό ΟΤΕ προς κινητά Cosmote, Vodafone, WIND και Q-Telecom μέχρι και 8,7%.

 

Αναλυτικά, οι ονομαστικές ανά λεπτό τιμές διαμορφώνονται ως εξής:

 

  • Για κλήσεις προς COSMOTE : 0,1565?
  • Για κλήσεις προς VODAFONE : 0,1567?
  • Για κλήσεις προς WIND : 0,1627?
  • Για κλήσεις προς Q Telecom : 0,1627?

 

Η χρέωση για όλες τις εταιρείες γίνεται ανά δευτερόλεπτο απʼ την αρχή της κλήσης. Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 19%

 

Source.png Πηγή: Ναυτεμπορική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

οι εναλλακτικοί τα είχαν φτηνότερα afaik πριν αυτή την μείωση...

θα αναγκαστούν να τα ρίξουν και αυτοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε μια γρήγορη ματιά απ οτι είδα αυτές οι μειωμένες τιμές είναι οι φθηνότερες που υπάρχουν μεταξύ τον μεγάλων εταιριών... o OTE στις κλήσεις προς κινητά ειναι (και πιστεύω πως θα παραμείνει) η φθηνότερη λύση.Αν σκεφτούμε πως οι εναλλακτικοί εξακολουθούν να έχουν ελάχιστες χρεώσεις 30'' ή 60'',είναι πολύ καλό για όσους ειναι ακόμα στον πΟΤΕ!

Πιο φτηνά κι από Voip!!!

αν και οποίος ψάχνετε βρίσκει και φθηνότερα... αλλά γιατον μεσο-απλό πωλητή που δεν ξέρει τι είναι dsl voip κτλ είναι οι τιμές τελείες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ο ΟΤΕ πάρει τον έλεγχο να βάζει όσο να ναι τις τιμές καμιά εταιρεία δεν θα μπορέσει να τον ακολουθήσει.

μπορούν να τις μειώσουν και οι άλλοι , αλλά δεν νομίζω κάτω από όσο το έχει ο ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
αν ο ΟΤΕ πάρει τον έλεγχο να βάζει όσο να ναι τις τιμές καμιά εταιρεία δεν θα μπορέσει να τον ακολουθήσει.

μπορούν να τις μειώσουν και οι άλλοι , αλλά δεν νομίζω κάτω από όσο το έχει ο ΟΤΕ.

 

δεν πρόκειται να γίνει ποτέ όμως αυτό...αθέμιτος ανταγωνισμός νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και οι τιμές χοντρικης.... που αγοράζουν οι παρωχοι και ολοι... μη το ξεχνάτε αυτο!Αυτη την στιγμή παίζουν κάπου στα 0,09-0,11 ευρο/λεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μου είπαν απο το 801113555555 (τηλ. εξυπ Οτενετ)ότι από σήμερα η οτενετ συγχωνεύθηκε με τον οτε και τις γραμμές 1Mbps τις κάνουν 8, και τις 768κ σε 2Μ αυτόματα!! Αρβύλα radio;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...