Προς το περιεχόμενο

DVD after dvd decrypter :-(


dimitrakont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

μια ερώτηση. Τα αρχεία που προκύπτουν από το dvd decrypter (vob αρχεία) τί τα κάνω;; να χρησιμοποιήσω το winavi ; ξέρει κάποιος να μου πει τα επόμενα βήματα που ακολουθεί κάποιος μετά το dvd decrypter? :-(:confused:

thanks!!!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το decrypter μου βγήκαν κάτι αρχεία vob. τι κάνω μετά εννοώ... χρησιμοποιώ κάποιο πρόγραμμα;; θα δω τον οδηγό και αν δω ότι δε βγάζω νόημα, θα ξανά στείλω.. thanks for the help!!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το decrypter μου βγήκαν κάτι αρχεία vob. τι κάνω μετά εννοώ... χρησιμοποιώ κάποιο πρόγραμμα;; θα δω τον οδηγό και αν δω ότι δε βγάζω νόημα, θα ξανά στείλω.. thanks for the help!!! :o

 

Δεν κατάλαβες τι ρωτάω.. Λεω τι θέλεις να τα κάνεις τα αρχεία αυτά να τα γράψεις σε άλλο DVD?? Να τα κάνεις AVI? Να τα αναπαραγεις απλός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα τι ρώτησες βρε, αλλά ήθελα πρώτα να διαβάσω τους οδηγούς για να μη σε μπερδέψω! :P

Τελικά είχα δίκιο και τσάμπα σας αναστάτωσα γιατί Το έλυσα τελικά. Είχα κάνει αντιγραφή μιας ταινίας με το dvd decrypter χωρίς το dvd shrink και ὲίχα ένα σωρό αρχεία vob που δεν ήξερα τι να τα κάνω για να τα μεταφέρω σε dvd που να παίζει και σε dvdplayer. Δεν είχα καταλάβει :-( ότι πρέπει να χρησιμοποιήσω από την αρχή το dvd shrink για να γράψω την ταινία σε dvd, χωρίς άλλα προγράμματα. Τελικώς δεν ήταν δύσκολο. Ευχαριστώ όμως πολύ βρε παιδιά.. όσες φορές έχω ρωτήσει, αμέσως ανταποκρίνεστε!Θα τα κάνω σκόνη τα παιδιά μου στο φροντιστήριο..χιχι!:devil::devil:

Bye! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...