Προς το περιεχόμενο

Τι τρέχει με την HOL?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η υποσχόμενη ταχύτητα των 24 Mbps στη Θεσσαλονίκη που υποσχέθηκαν απ' το Σεπτέμβριο είναι ακόμα στα ... 5 Mbps. Πολλές φορές νεκρώνει η τηλεφωνική γραμμή - Double play έχω - όπως χθες το απόγευμα και σήμερα από τις πρώτες πρωινές ώρες έως αυτή την ώρα που γράφω δεν έχω τηλεφωνικό σήμα. Έλεος δηλαδή. Είναι σαν να έχω τηλέφωνο και να μην έχω... Κι αν έχω γραφείο και το χρειάζομαι συνέχεια; Κι αν λείπω και η γιαγιά μου χρειαστεί βοήθεια; κι αν , κι αν κι αν.... Πως μπορεί να προστατευτεί ο καταναλωτής ώστε οι μεγάλες εταιρείες να μην τον κοροιδεύουν και απλά να κάνουν σωστά τη δουλειά τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβαίνει αυτό πού και πού και με άλλες εταιρείες. Μπορεί το τηλέφωνο να μην λειτουργεί για κανένα δεκάλεπτο κάποια μέρα μια στις τόσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολογισμός: Το Σαββατοκύριακο χωρίς τηλεφωνική γραμμή!!! Όχι δεκάλεπτο που είπε ο φίλος παραπάνω, άλλα 2 ολόκληρες ημέρες!!! Επικοινώνησα με την HOL και το μόνο που μπορούσαν να μου πουν είναι ότι υπάρχει ένα "γενικό πρόβλημα" στη Θεσσαλονίκη και οτι δεν γνωρίζουν πότε θα αποκατασταθεί... Ο κάθε σκεπτόμενος άνθρωπος ας βγάλει τα συμπεράσματά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολογισμός: Το Σαββατοκύριακο χωρίς τηλεφωνική γραμμή!!! Όχι δεκάλεπτο που είπε ο φίλος παραπάνω, άλλα 2 ολόκληρες ημέρες!!! Επικοινώνησα με την HOL και το μόνο που μπορούσαν να μου πουν είναι ότι υπάρχει ένα "γενικό πρόβλημα" στη Θεσσαλονίκη και οτι δεν γνωρίζουν πότε θα αποκατασταθεί... Ο κάθε σκεπτόμενος άνθρωπος ας βγάλει τα συμπεράσματά του.

 

Ναι αλλα δεν πληρωνεις παγιο ΟΤΕ οπως λεει και η διαφημιση.

Ο κάθε σκεπτόμενος άνθρωπος ας βγάλει τα συμπεράσματά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολογισμός: Το Σαββατοκύριακο χωρίς τηλεφωνική γραμμή!!! Όχι δεκάλεπτο που είπε ο φίλος παραπάνω, άλλα 2 ολόκληρες ημέρες!!! Επικοινώνησα με την HOL και το μόνο που μπορούσαν να μου πουν είναι ότι υπάρχει ένα "γενικό πρόβλημα" στη Θεσσαλονίκη και οτι δεν γνωρίζουν πότε θα αποκατασταθεί... Ο κάθε σκεπτόμενος άνθρωπος ας βγάλει τα συμπεράσματά του.

 

η λυση ειναι ο ΟΤΕ ειδικα στην επαρχια τα double play κλπ κλπ νομιζω οτι ειναι αρκετα αναξιοπιστα για την ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λυση ειναι τι 8ελει ο κα8ενας.αν καποιος δεν πολυχρησιμοποιει το τηλ και δεν τον νιαζει να κανει κανα παραξενο τοτε ειναι οκ.εμενα πχ με νιαζει το νετ οχι το τηλεφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λυση ειναι τι 8ελει ο κα8ενας.αν καποιος δεν πολυχρησιμοποιει το τηλ και δεν τον νιαζει να κανει κανα παραξενο τοτε ειναι οκ.εμενα πχ με νιαζει το νετ οχι το τηλεφωνο

 

Απο τα γραφομενα του προφανως και τον νοιαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά προβλήματα το double play απο όλους τους παρόχους Καλύτερα μείνετε με τον οτε ακόμα

 

αυτο ειναι σχετικο.εγω πχ το εχω 4 μηνες και ολα οκ.και προτιμω να γλιτωσω το παγιο και ας πεσει και το τηλεφωνο η ας κοπει το παγιο παρα να πληρωνω τα στοματα του οτε που με τοσα λεφτα απο ταπαγια 8α πρεπε να ειχαν περασει οπτικες ινες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας,

εχω κάνει αίτηση στην HOL για double play απο τον νοέμβριο, και μόλις προχθές που έστειλαν sms "η αίτηση σας έχει καταχωρηθει...θα ενημερωθείτε για την εξέλιξή της"

πόσο ακόμα λέτε να κάνουν...:rolleyes:

με αυτά που διάβασα εδω σκεφτομαι να το ακυρώσω και να παω στον ΟΤΕ(να πληρώνω κερατιατικα... αλλα να είμαι σίγουρος με το τηλεφωνο τουλαχιστον), γίνεται? τζάμπα βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολογισμός: Το Σαββατοκύριακο χωρίς τηλεφωνική γραμμή!!! Όχι δεκάλεπτο που είπε ο φίλος παραπάνω, άλλα 2 ολόκληρες ημέρες!!! Επικοινώνησα με την HOL και το μόνο που μπορούσαν να μου πουν είναι ότι υπάρχει ένα "γενικό πρόβλημα" στη Θεσσαλονίκη και οτι δεν γνωρίζουν πότε θα αποκατασταθεί... Ο κάθε σκεπτόμενος άνθρωπος ας βγάλει τα συμπεράσματά του.

 

Μ'αρέσει πάντως η HOL που κοροϊδεύει τον ΟΤΕ με τις διαφημίσεις της. Τουλάχιστον η Forthnet δεν το κάνει αυτό γιατί ξέρει τα χάλια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας,

εχω κάνει αίτηση στην HOL για double play απο τον νοέμβριο, και μόλις προχθές που έστειλαν sms "η αίτηση σας έχει καταχωρηθει...θα ενημερωθείτε για την εξέλιξή της"

πόσο ακόμα λέτε να κάνουν...:rolleyes:

με αυτά που διάβασα εδω σκεφτομαι να το ακυρώσω και να παω στον ΟΤΕ(να πληρώνω κερατιατικα... αλλα να είμαι σίγουρος με το τηλεφωνο τουλαχιστον), γίνεται? τζάμπα βέβαια

 

βαλε οτι 8ες οχι οτε .ολοι να φυγουθμε απο αυτον.βεβεα ανυσηχω διοτι σου γραφει οτι τωρα καταχωρηθηκε.αν εκαναν τοσους μηνες να την καταχωρησουν θα περιμενεις και απο τον οτε να την ενεργοποιιησει τοτε καληνυχτα.κανονικα 8α πρεπε σε 10 μερες το πολυ να την ειχαν περασει.ποσος κοπος ειναι να την περασουν στο συστημα και να την στειλουν στον οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...