Προς το περιεχόμενο

Parking στο "Ελ.Βενιζέλος"-τι παίζει?


Apostolishatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες τα φώτα σας please....

 

Θα πάω Ρόδο για μία μέρα και θέλω να αφήσω το αμάξι στο "Ελ.Βενιζέλος".Από όσο ξέρω έχει συγκεκριμένο parking "μακράς στάθμευσης".Ξέρει κανείς πόσο πάει περίπου?? Μιλάμε για 24 ώρες ακριβώς,τόσο θα τ αφήσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
Παίδες τα φώτα σας please....

 

Θα πάω Ρόδο για μία μέρα και θέλω να αφήσω το αμάξι στο "Ελ.Βενιζέλος".Από όσο ξέρω έχει συγκεκριμένο parking "μακράς στάθμευσης".Ξέρει κανείς πόσο πάει περίπου?? Μιλάμε για 24 ώρες ακριβώς,τόσο θα τ αφήσω....

 

Στο site του αεροδρομίου (http://www.aia.gr) έβαλαν πλέον υπολογιστή κόστους στάθμευσης:

 

http://www.aia.gr/parkingcalculator.asp?langid=1

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μένεις; Αν μένεις κάπου κοντά σε σταθμό του Προαστειακού ή της μπλε γραμμής του μετρό, το αφήνεις εκεί και πας άνετος και ωραίος με το τρένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως την ώρα που θα πάει ή θα φύγει, γιατί από κάποια ώρα και μετά δεν έχει μετρό ή προαστιακό αλλά μόνο λεωφορεία express (τα οποία είναι η καλύτερη λύση, αρκεί να σε εξυπηρετεί η διαδρομή τους αφού το βράδυ δεν υπάρχει ανταπόκριση με άλλες γραμμές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα να μοιραστώ μια πληροφορία:

τα πάρκινγκ του μετρό είναι η Νο1 πηγή κλεμμένων αυτοκινήτων!

για το αεροδρόμιο δε ξέρω...

λεωφορεία υπάρχουν όλο το 24ωρο για το αεροδρόμιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τα φώτα σας please....

 

Θα πάω Ρόδο για μία μέρα και θέλω να αφήσω το αμάξι στο "Ελ.Βενιζέλος".Από όσο ξέρω έχει συγκεκριμένο parking "μακράς στάθμευσης".Ξέρει κανείς πόσο πάει περίπου?? Μιλάμε για 24 ώρες ακριβώς,τόσο θα τ αφήσω....

 

Για <=24h παίζεις στο παρκιν μακράς διαρκείας στα 12Ε. Το έχω κάνει πάμπολλες φορές και το ξέρω στα σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πάρκινγκ του μετρό είναι η Νο1 πηγή κλεμμένων αυτοκινήτων!

για το αεροδρόμιο δε ξέρω...

Από το parking του αεροδρομίου δεν είναι εύκολο να κλαπεί το αυτοκίνητο γιατί χρειάζεται και η κάρτα για να ανοίξει η μπάρα (την κάρτα βέβαια δεν την αφήνουμε ποτέ στο αυτοκίνητο, όπως και αντικείμενα αξίας). Ίσως να υπάρχει τρόπος να κλέψουν αυτοκίνητα και από εκεί, αλλά σίγουρα είναι πολύ πιο δύσκολο απ'ότι στα ανοιχτά parking του μετρό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Παιδιά για πάρκινγκ στο Αεροδρόμιο Αθηνών συμφέρει πολύ να παρκάρει κανείς το αυτοκίνητό του σε ένα από τα κοντινά parking της περιοχής. Ένα που δοκίμασα πρόσφατα είναι το "Park & Fly" (http://www.park-and-fly.gr/) που βρίσκεται στην έξοδο Κορωπίου προς το Αεροδρόμιο. Για 3 μέρες πλήρωσα μόνο 22 ευρώ! Σημειωτέον ότι η μεταφορά από το πάρκινγκ προς το Αεροδρόμιο (και όταν επέστρεψα από το Αεροδρόμιο προς το πάρκινγκ) είναι δωρεάν! :)

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για πάρκινγκ στο Αεροδρόμιο Αθηνών συμφέρει πολύ να παρκάρει κανείς το αυτοκίνητό του σε ένα από τα κοντινά parking της περιοχής. Ένα που δοκίμασα πρόσφατα είναι το "Paxxx" (http://www.parxxxy.gr/) που βρίσκεται στην έξοδο Κορωπίου προς το Αεροδρόμιο. Για 3 μέρες πλήρωσα μόνο 22 ευρώ! Σημειωτέον ότι η μεταφορά από το πάρκινγκ προς το Αεροδρόμιο (και όταν επέστρεψα από το Αεροδρόμιο προς το πάρκινγκ) είναι δωρεάν! :)

Αν σχολιάσω τις προθέσεις του γραφέα του κειμένου θα θεωρηθώ γραφικός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σχολιάσω τις προθέσεις του γραφέα του κειμένου θα θεωρηθώ γραφικός;

 

δε χρειαζεται σχολιασμο κατι προφανες.

αλλα απ'οτι την αλλη καλο ειναι να μαθαινει καποιος που δεν γνωριζει την υπαρξη ανταγωνιστικων υπηρεσιων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε χρειαζεται σχολιασμο κατι προφανες.

αλλα απ'οτι την αλλη καλο ειναι να μαθαινει καποιος που δεν γνωριζει την υπαρξη ανταγωνιστικων υπηρεσιων!

Συμφωνω με κάθε μορφής διάδοσης γνώσης ΑΛΛΑ αντρίκια και ντόμπρα:

 

«Παιδιά φτιάξαμε το τάδε παρκινγ και έχουμε ανταγωνιστικές τιμές και λεωφορείο που σας πάει στο αεροδρόμιο»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...