Προς το περιεχόμενο

H είδηση που δεν προβλήθηκε ποτέ!


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To ξέρω.

Γι' αυτό όταν ανέφερα τον Μάκη μοιραία το ενδιαφέρον για την κυρία Μαργαρίτη και το καθεστώς, έπεσε στο ναδίρ. Είναι σαν να έχουμε την ζωντανή απόδειξη των λέξεων "προκατάληψη" και "στενοκεφαλιά", απαράδεκτα πράγματα δηλαδή για -υποτίθεται- ανυχτόμυαλους ανθρώπους. Επιπέδου Λαζόπουλου και βάλε (γιατί η Ζούγκλα είναι βαρετή να πούμε την αλήθεια). Θα έπρεπε να χορεύει και να δείχνει τα προσόντα του την ώρα που παρουσίαζε την κυρία Μαργαρίτη ίσως για να έχει ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη ειναι μια ακομα αποδειξη ότι μερικες ειδήσεις ή δεν πουλάνε ή σκόπιμα θάβονται απο τους...εργολάβους της ενημέρωσης όπως λένε αρκεοτί δημοσιογράφοι. Τα συμπεράσματα δικά σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κυρία αυτή όμως παραδόξως έχει συμμετάσχει σε πολλές εκπομπές του Τριανταφυλλόπουλου, ισχυριζόταν τα ίδια πράγματα, αλλά κανείς δεν είδα να σχολιάσει οτιδήποτε εδώ. Και εφόσον αυτή η μοναξιά την έχει κατατάξει ανάμεσα στους γραφικούς ανθρώπους, είναι εύκολη δουλειά για την φρουρά του Καραμανλή.

 

Όντως; Ή το είπες για να γίνει κουβέντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις μουτο στειλανε και μένα με εμαιλ ....δεν λέω περισοτερα γιατί το φόρουμ παρακολουθείτε ....Μάκη εγώ σαγαπάω έτσι? Το ξέρεις....

 

 

Παρακράτος , εποχές 60 , ΚΥΠ κάνει κουμάντο....σε λίγο θα βλέπεις την γιαγιούλα με την μολώτωφ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνέβη στις εκπομπές που ανακαλύψαμε τις περίφημες λέξεις "παραδικαστικό κυκλωμα"

 

(από ποιον άλλον;

Κανονικά από τα 20 σοβαρά θέματα της δεκαετίας τα 19 έχουν ξεκινήσει από τις ζούγκλες που δεν αρέσουν σε κανέναν. Έχουν κολλήσει στον Κορκολύκο και τα προσωπικά του δεδομένα, αν μπορεί βέβαια να έχει τέτοια ένας παιδεραστής )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σε ενοχλεί εσένα, που το έχεις διαβάσει 3-4 φορές? Το ότι μαθαίνεις από το BBC για αυτήν την καταγγελία για ρεμούλες και μπουρδέλα στα δικαστήρια δεν σε ενοχλεί?

 

μέχρι εκεί φτάνει το παιδί. το ότι το έχει δει αυτός 4 φορές και άλλοι καθόλου....

Anyway...

 

 

Εμείς πως 8α μπορούσαμε να κάνουμε support σε αυτή τη τύππησα? :rolleyes:

 

Καλά αγόρια ήρεμα,πέσατε όλοι να με φάτε και πετσοκόψατε και το post μου.Είπα έλεος γιατί αντί να το δημοσιεύετε 31984 φορές θα μπορούσατε να ανοίξετε εξ' αρχής νέο topic...οκ ?

 

Socratis_g θύμισε μου που είπα αυτό που έχω βάλει σε bold,γιατί δεν θυμάμαι καλά...όχι τίποτα άλλο,να ξέρουμε και τι λέμε δηλαδή.

 

Κλείνοντας,θέλω να πω γιατί εκπλήσσεστε τόσο ? Δηλαδή θέλει πολύ μυαλό για να καταλάβετε ότι η χώρα είναι μπουρδέλο έτσι ? Αλλά φυσικά,αυτό το θυμόμαστε μόνο όταν γίνονται ανάλογα περιστατικά...επίσης πολλοί οι οποίοι μιλάνε και λένε διάφορα,τους σεισμοπαθείς,τους πυρόπληκτους και πολλούς άλλους τους θυμούνται μόνο τότε,κατά τα άλλα στο πούτσο τους.

 

Μόνο λόγια ήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά με το ζήτημα αυτό τι έγινε; δεν έχει ακουστεί πουθενά το παραμικρό; ονόμα δικαστών υπάρχουν; οι οικογένειες των παιδιών τουλάχιστον να έχουν ενημερωθεί και να κινηθούν μαζικά για να μην περάσει στην αφάνεια το ζήτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...