Προς το περιεχόμενο

Sony Bravia KDL-40D3500E Απόψεις - Εντυπώσεις


sotosko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή σκοπεύω να αγοράσω τηλεόραση (tft επιτέλους:-)) και συγκεκριμένα την Sony Bravia KDL-40D3500E LCD TV 40'', θέλω να μου πείτε όσοι την έχετε δει να παίζει αν είναι καλή και αν υπάρχει καλύτερη με τα ίδια λεφτά (1300 ευρώ περίπου). Όποια και να προτείνετε θα ήθελα να είναι 40". Την τηλεόραση θέλω να την χρησιμοποιώ για να βλέπω τηλεόραση (λογικό ακούγεται:-D) αλλά και για να συνδέσω το xbox360 πάνω και ένα computer για να βλέπω ταινίες και να παίζω (σπάνια) κανένα παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εν λόγο τηλεόραση στο πίσω μέρος της έχει ένα slot CAM (Conditional Access Module). Ξέρει κανείς τι μπορώ να συνδέσω εκεί ? Πληροφοριακά πάντως, είναι ολόιδιο με τα slot PCMCIA .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Την αγόρασα το Σαββάτο από το Media Markt και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

 

θα πάω και εγώ να αγοράσω την συγκεκριμένη τηλεόραση, το σκέφτομαι κανα μήνα τώρα, ποια ειναι η τιμή της στα mediamarkt ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι η γνώμη σας για την Sony KDL-32U3000? Είναι καλή επιλογή για τα χρήματα της(700ευρώ) και θα ανταποκρίνεται ικανοποιητικά όσων αφορά την σύνδεση της με pc για pcgames κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάω και εγώ να αγοράσω την συγκεκριμένη τηλεόραση, το σκέφτομαι κανα μήνα τώρα, ποια ειναι η τιμή της στα mediamarkt ?

 

1300 ευρώ έκανε όταν την αγόρασα, τώρα μπορεί να έχει λίγο λιγότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1300 ευρώ έκανε όταν την αγόρασα, τώρα μπορεί να έχει λίγο λιγότερα.

 

ευχαριστω για την απαντηση σου

 

Τελικα πηγα το Σαββατο στα mediamarkt και η τιμή ήταν 1.399-΄μετρητά

Ετσι την πήρα από ενα άλλο κατάστημα στον Πειραιά 1.240. -

και μου την παρέδωσαν σε 1 ώρα στο σπίτι μου

 

Τώρα ψάχνω κάτι καλό για αγορά blue ray player , ξέρετε κάτι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω πολυασχοληθεί με το θέμα blu-ray player νομίζω ότι με ένα Sony Blu-Ray Player BDP-S300 θα είσαι μία χαρά. Ας πουν και άλλοι την γνώμη τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιλογή αλλά από service... Τσέκαρε και καμιά LG ίσως!

 

Τα πάντα είναι σχετικά. Εδώ στα Χανιά, το service της sony είναι πολύ καλό, σε αντίθεση με άλλες περιοχές - απ' ό,τι ακούω...

Επίσης, από τη philips τις καλύτερες εντυπώσεις έχω. Κάηκε η οθόνη της τηλεόρασης και επειδή το μοντέλο δεν κυκλοφορούσε πια, μας έστειλαν το αμέσως επόμενο με πολύ μικρή επιβάρυνση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω πολυασχοληθεί με το θέμα blu-ray player νομίζω ότι με ένα Sony Blu-Ray Player BDP-S300 θα είσαι μία χαρά. Ας πουν και άλλοι την γνώμη τους.

 

βασικά και εγώ σκεφτόμουν για το SONY Blu-Ray Player BDP-S500

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977495&product=1049852

 

αλλά

μου είπαν ότι το PS3 είναι από τα λίγα αναβαθμίσιμα σε Profile 2.0. Από τη μάνα τους 2.0 δεν έχουν βγει ακόμα στην αγορά

 

δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει και τι είναι καλύτερο να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...