Προς το περιεχόμενο

Sony Bravia KDL-40D3500E Απόψεις - Εντυπώσεις


sotosko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου είπαν ότι το PS3 είναι από τα λίγα αναβαθμίσιμα σε Profile 2.0. Από τη μάνα τους 2.0 δεν έχουν βγει ακόμα στην αγορά

δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει και τι είναι καλύτερο να κανω.

 

Αν δεν έχεις ήδη κάποιο από τα xbox 360 ή wii τότε σου προτείνω να αγοράσεις το ps3 γιατί 1ον έιναι πιο φθηνό από ένα bd-player και 2ον θα μπορείς να παίζεις και παιχνίδια. Εγώ προσωπικά έχω xbox 360 και δέν έχω δει ποτέ blu-ray να παίζει σε ps3 αλλά φαντάζομαι θα παίζει μια χαρά. Ας το επιβεβαιώσει και κανένας που έχει το ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Η παρούσα τηλεόραση έχει ψηφιακό επίγειο δέκτη DVB-T με υποστήριξη MPEG2 υπάρχει κανένας τρόπος να λαμβάνει ψηφιακό σήμα MPEG4.

Επίσης γνωρίζει κανείς τα ψηφιακά κανάλια της ΕΡΤ σε τι φορμά εκπέμπουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Καλησπέρα, εχθές ανακάλυψα έναν συνδιασμό πλήκτρων για να μπαίνουμε στο κρυφό service menu που έχει διάφορες κρυφές ρυθμίσεις.

Αυτό γίνεται αν είναι η τηλεόραση σε standby και πατηθούν τα παρακάτω κουμπιά διαδοχικά: display -> number 5 -> vol + -> power

 

Μπορεί κάποιος που έχει την KDL-40D3500 να μπεί στο serivce menu και να γράψει τις default ρυθμίσεις εδώ στο forum για να μπορώ μετά να πειραματιστώ ελέυθερα και να μπορώ να την επαναφέρω στις defaults ρυθμίσεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...