Προς το περιεχόμενο

Τρελή Προσφορά...


panos2000gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον όποιος πρόλαβε πήρε. Οι υπόλοιποι...

 

Χτες το βράδυ είχε 10 κομμάτια στο κατάστημα του THE MALL. Πάντως αν δεν κάνω λάθος με παραγγελία από ιντερνετ έρχεται στο σπίτι σου με δωρεάν μεταφορικά την επόμενη εργάσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τι γινεται βρε παιδιά? Εσείς δε λεγατε οτι τα ACER είναι μάπα και μακριά!!!

 

Συνεχίζω να πιστεύω ότι δεν είναι ότι καλύτερο στον χώρο των Laptop αν τα συγκρίνεις με IBM, DELL, SONY, TOSHIBA. Από εκεί και πέρα με τις υπόλοιπες εταιρείες είναι συγκρίσιμα και καμια φορά και καλύτερα. Και μην ξεχνάμε πάντα ότι για το συγκεκριμένο κάνουμε συζήτηση γιατι η τιμή είναι κανόνι....πέρνεις φορητό που βάζει τα γυαλιά ακόμη και σε σταθερούς με 699 ευρώπουλα.

 

Και τα Χιουντάϊ ίσως δεν είναι τα καλύτερα αυτοκίνητα αλλά αν μου τα δίνανε καινούργια με 3000 ευρώ σίγουρα θα έπερνα μια δεκάδα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει και αυτο με 922 ευροπουλα που πιστευω οτι αξιζει περισσοτερο

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.907891

 

Ανεβαίνουμε φίλε μου όμως 220 ευρώπουλα και για κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει το TV tuner δεν έχει λόγο να προχωρήσει σε αυτή την αγορά. Ούτως ή αλλως με 30-40 ευρώ το κανεις 2GB και αυτό της προσφορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβαίνουμε φίλε μου όμως 220 ευρώπουλα και για κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει το TV tuner δεν έχει λόγο να προχωρήσει σε αυτή την αγορά. Ούτως ή αλλως με 30-40 ευρώ το κανεις 2GB και αυτό της προσφορας.

 

 

Και με τα ρέστα τσιμπάει και μια επέκταση εγγύησης γιατί όσο να ναι είναι ACER και θα του λιώσει τα πρέκια σε ατέλειωτο gaming λόγω καλής καρτούλας οπότε είναι απαραίτητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία προσφορά για το συγκεκριμένο μηχάνημα έγινε από το Multirama και ήταν 799 ευρώ. Με την διαφορά ότι είχε τον Τ7100, 120αρι δίσκο, απλό WIFI, δεν θυμάμαι για μπαταρία και 8600gs αντί για GT.

 

699,η 799,με τα χαρακτηριστηκα που ανεφερα πριν.αυτο που λες ειναι ενας εντελως διαφορετικος υπολογιστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιθανος,βασικα δεν ξερω τι παιζει με αυτο το γουφερ,και την καμερα με τα 2 μικροφωνα,και με την μπαταρια που αναφερεις.εχει μεγαλυτερη διαρκεια δηλαδη?

 

γιατι απο τα υπολοιπα χαρ/κα που ειδα,ειδα φυσιολογικη την τιμη του.με τα ιδια λεφτα παιρνεις και εναν toshiba με core2duo,2600pro , 2gb ram,160αρι σκληρο.

 

Αν γίνεται θα ήθελα μου στείλεις το link για αυτόν τον Toshiba.

thanx :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνεται θα ήθελα μου στείλεις το link για αυτόν τον Toshiba.

thanx :-)

 

Εγώ θα πάρω 2 από αυτά....

 

Ακόμη να στείλετε το Link???? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το βρισκω τωρα ρε φιλαρακι δυστηχως.ισως και να ητανε προσφορα,και οχι η κανονικη του τιμη.τον ειχα δει στο site του πλαισιου,οταν πρωτοβγηκε η νεα σειρα toshiba.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια προσφορά δεν υπήρχε απο το Πλαίσιο για Τοσιμπα....πιθανόν μπερδεύτηκες με κάποιο άλλο μοντέλο. Η προσφορά που έτρεχε αφορουσε ένα πολύ καλό Τοσίμπα με 4 χρόνια εγγύηση στα 1099 αν θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια προσφορά δεν υπήρχε απο το Πλαίσιο για Τοσιμπα....πιθανόν μπερδεύτηκες με κάποιο άλλο μοντέλο. Η προσφορά που έτρεχε αφορουσε ένα πολύ καλό Τοσίμπα με 4 χρόνια εγγύηση στα 1099 αν θυμαμαι καλα.

 

Ναι,νομιζω ηταν το Toshiba A200-1m8 με 4 ετη εγγυηση,ενα φεγγαρι στο Πλαισιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...