Προς το περιεχόμενο

Τρελή Προσφορά...


panos2000gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τι γινεται βρε παιδιά? Εσείς δε λεγατε οτι τα ACER είναι μάπα και μακριά!!!

 

Ανάγκα κι οι θεοί πείθονται, όπως καταλαβαίνεις! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα την πέμπτη από το Mall. Το πηρα γιατί πολύ καλή ευκαιρία. Και μετά;

 

Δούλεψε για 2 ώρες και μετά τα εύτησε. Την επόμενη μέρα το ξαναπήγα στο πλαίσιο και το έστειλαν στο επισκευαστικό κέντρο. Μου είπαν ότι μάλλον φταίει ο σκληρος ή η μητρική. Εγώ προτείνω μακρια από ACER. Ίσως ήμουν και καντέμης. Τι να πω.

Δούλεψε μόνο για 2 ώρες τι να πω. Χτυπάω το κεφάλι μου σήμερα. :shock::shock::shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα την πέμπτη από το Mall. Το πηρα γιατί πολύ καλή ευκαιρία. Και μετά;

 

Δούλεψε για 2 ώρες και μετά τα εύτησε. Την επόμενη μέρα το ξαναπήγα στο πλαίσιο και το έστειλαν στο επισκευαστικό κέντρο. Μου είπαν ότι μάλλον φταίει ο σκληρος ή η μητρική. Εγώ προτείνω μακρια από ACER. Ίσως ήμουν και καντέμης. Τι να πω.

Δούλεψε μόνο για 2 ώρες τι να πω. Χτυπάω το κεφάλι μου σήμερα. :shock::shock::shock:

 

Omg !!! Ο ορισμός της γκαντεμιάς !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα την πέμπτη από το Mall. Το πηρα γιατί πολύ καλή ευκαιρία. Και μετά;

 

Δούλεψε για 2 ώρες και μετά τα εύτησε. Την επόμενη μέρα το ξαναπήγα στο πλαίσιο και το έστειλαν στο επισκευαστικό κέντρο. Μου είπαν ότι μάλλον φταίει ο σκληρος ή η μητρική. Εγώ προτείνω μακρια από ACER. Ίσως ήμουν και καντέμης. Τι να πω.

Δούλεψε μόνο για 2 ώρες τι να πω. Χτυπάω το κεφάλι μου σήμερα. :shock::shock::shock:

 

Οταν λεμε aceRE κατι θα ξερουμε ρε παιδια.Μια εμπειρια θα την εχουμε.Τα συγκεκριμενα laptopia φτιαχνονται με την χειροτερη ποιοτητα κατασκευης ανεξαρτητα απο το αν εχουν πανω quad core2duo nvidia 9800gtx ram 4gb και σκληρο 10tb.Γι'αυτο δινεις κατι παραπανω παιρνεις ενα toshiba με λιγοτερες δυνατοτητες το εχεις ανοιχτο μερα νυχτα 5 χρονια(χαλαρα)και δεν καις ουτε το cooleraki:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=1025953

 

και αυτή νομίζω είναι πολύ καλή προσφορά

αφού σκέφτομαι να παραγγείλω καμμιά 100στη..

 

δείτε την τιμή πρίν να την αλλάξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=1025953

 

και αυτή νομίζω είναι πολύ καλή προσφορά

αφού σκέφτομαι να παραγγείλω καμμιά 100στη..

 

δείτε την τιμή πρίν να την αλλάξουν

 

Ε όχι και 0,01 E. Σφαγή ! Λες άμα τα ζητήσουμε όλα να έχει έκπτωση ? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πιστευω πως ο φιλος του οποιου το acer πεθανε μεσα σε δυο ωρες ηταν απλα γκαντεμης.

Το εχω παραγγειλει και εγω απο Πεμπτη και περιμενω. Ουτε φωνη ουτε ακροαση ομως απο το Πλαισιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=1025953

 

και αυτή νομίζω είναι πολύ καλή προσφορά

αφού σκέφτομαι να παραγγείλω καμμιά 100στη..

 

δείτε την τιμή πρίν να την αλλάξουν

 

Έστω και με αυτή την τιμή,αξίζει το συγκεκριμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα τα τελευτεα 2,5 χρονια εναν Acer 5024Wlmi που ηταν απλα τελειος ποτε δεν ειχα ενα προβλ. μεχρι που πριν 15 μερες ξαφνικα δεν αναβει τωρα τον εχω για επισκευη για να δουμε τι θα μου πουν, ειδα και εγω τον 5920G στο Πλαισιο στα 699,- και τον πηρα αμεσως

ηρθε χτες και μπορω να πω για 699,- απλα SUPER, τωρα θα του βαλω και 2 2gb μνημες να παει στα 4GB και μετα νομιζω οτι θα παει γαμνι.... βρηκα στο Ebay με 80 ευρω 2 G.SKILL SO-DIMM DDR2 4GB (2X2GB) PC6400 800MHZ DUAL CHANNEL KIT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα τα τελευτεα 2,5 χρονια εναν Acer 5024Wlmi που ηταν απλα τελειος ποτε δεν ειχα ενα προβλ. μεχρι που πριν 15 μερες ξαφνικα δεν αναβει τωρα τον εχω για επισκευη για να δουμε τι θα μου πουν, ειδα και εγω τον 5920G στο Πλαισιο στα 699,- και τον πηρα αμεσως

ηρθε χτες και μπορω να πω για 699,- απλα SUPER, τωρα θα του βαλω και 2 2gb μνημες να παει στα 4GB και μετα νομιζω οτι θα παει γαμνι.... βρηκα στο Ebay με 80 ευρω 2 G.SKILL SO-DIMM DDR2 4GB (2X2GB) PC6400 800MHZ DUAL CHANNEL KIT

 

Για τα χρήματα του ειναι super... μοναδική ενσταση το ασαφές tοuchpad και ο ανεμιστήρας του που είναι λίγο παραπάνω θορυβώδης απο το κανονικό. Κατα τα άλλα μου έκανε πολυ θετική εντύπωση.

 

Για τις μνήμες η γνώμη μου είναι να μην ρισκάρεις από ebay γιατι έχω ακούσει για ασυμβατότητες στο συγκεκριμένο μοντέλο. Εγώ έβαλα στο συγκεκριμένο μοντέλο trancend 667 και παίζουν μια χαρα...οπότε αν δεν θες να ρισκάρεις πήγαινε εκεί. 2χ2gb βγαίνουν 94 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...