Προς το περιεχόμενο

VW Tiguan


nicsie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιστεύετε ότι ταιριάζει το συγκεκριμένο αυτοκίνητο σε γυναίκα? το έχω ερωτευτεί! δεν το θέλω για τπτ extreme - το πιο ακραίο που θα κάνει θα'ναι καμιά κακοτράχαλη ανηφόρα/κατηφόρα στην κάρπαθο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
πιστεύετε ότι ταιριάζει το συγκεκριμένο αυτοκίνητο σε γυναίκα? το έχω ερωτευτεί! δεν το θέλω για τπτ extreme - το πιο ακραίο που θα κάνει θα'ναι καμιά κακοτράχαλη ανηφόρα/κατηφόρα στην κάρπαθο.

 

 

φυσικα και ταιριαζει? γιατι να μην ταιριαζει σε γυναικα?

Βεβαια δεν χρειαζεσαι τετοιου τυπο αυτοκινητο για μερικες ανηφορες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και ταιριαζει? γιατι να μην ταιριαζει σε γυναικα?

Βεβαια δεν χρειαζεσαι τετοιου τυπο αυτοκινητο για μερικες ανηφορες :P

 

όχι. αλλά μ΄αρέσει :-D και αυτό μου αρκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι. αλλά μ΄αρέσει :-D και αυτό μου αρκεί.

 

Ε αν εχεις προβλημα για το αν σου ταιριαζει απλα ρωτα αν βγαινει και σε ροζ :P

 

Ασχετο αλλα τι σου αρεσει σε αυτο το αυτοκινητο? (προσπαθω να καταλαβω τον λογο που εχουμε γεμισει suv τα οποια το πιο offroad που κανουν ειναι καβαλημα πεζοδρομιων...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αν εχεις προβλημα για το αν σου ταιριαζει απλα ρωτα αν βγαινει και σε ροζ :P

 

Ασχετο αλλα τι σου αρεσει σε αυτο το αυτοκινητο? (προσπαθω να καταλαβω τον λογο που εχουμε γεμισει suv τα οποια το πιο offroad που κανουν ειναι καβαλημα πεζοδρομιων...)

 

οκ, κοίταξε, με την απλή λογική αποφάσισα μέχρι σήμερα για τα 2 αυτοκίνητα που αγόρασα, ένα seicento και ένα agila. για τη χρήση που τους κάνω δλδ.

 

το tiguan το είδα το καλοκαίρι και το ερωτεύτηκα. δε μπορώ να το εξηγήσω όμως, μή μου βάζεις δύσκολα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, κοίταξε, με την απλή λογική αποφάσισα μέχρι σήμερα για τα 2 αυτοκίνητα που αγόρασα, ένα seicento και ένα agila. για τη χρήση που τους κάνω δλδ.

 

το tiguan το είδα το καλοκαίρι και το ερωτεύτηκα. δε μπορώ να το εξηγήσω όμως, μή μου βάζεις δύσκολα :-D

 

 

Από τα (mini) αυτοκίνητα πόλης, θες να πας σε suv επειδή το <<είδες>> και το <<ερωτεύτηκες>>.

Mάλιστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα (mini) αυτοκίνητα πόλης, θες να πας σε suv επειδή το <<είδες>> και το <<ερωτεύτηκες>>.

Mάλιστα..

 

είμαι σε φάση μεγάλων αλλαγών στη ζωή μου, πρόκειται να εγκατασταθώ (επιτέλους) μονιμότερα σε μικρότερη πόλη και ψάχνω για κάτι γύρω στα 1.400 που να μπορεί να βγάζει άνετα τους απότομους δρόμους της καρπάθου. αν ήταν για αθήνα και μόνο, και το agila πολύ πέφτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε αλλάζει το θέμα.

Αλλά πόσο απότομοι είναι οι δρόμοι στην Κάρπαθο (μήπως και με τεράστιες λακούβες και σαμαράκια; ) που δεν σου κάνει ένα απλά πιο μεγάλο αυτοκίνητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα είναι ότι απλά δεν κάνει ένα αυτοκίνητο ''πόλης'' όπως αυτά που έχω εγώ. παρά πέρα, θα περιμένω να δω τις ανάγκες μου τώρα που θα είμαι πιο κοντά και θα δω.

 

άσχετο ίσως αλλά έχουμε μεγάλο πρόβλημα με τις βενζίνες εκεί ... πολλά αυτοκίνητα βγαίνουν εκτός από αντλίες/φίλτρα βενζίνης :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα είναι ότι απλά δεν κάνει ένα αυτοκίνητο ''πόλης'' όπως αυτά που έχω εγώ. παρά πέρα, θα περιμένω να δω τις ανάγκες μου τώρα που θα είμαι πιο κοντά και θα δω.

 

άσχετο ίσως αλλά έχουμε μεγάλο πρόβλημα με τις βενζίνες εκεί ... πολλά αυτοκίνητα βγαίνουν εκτός από αντλίες/φίλτρα βενζίνης :fear:

 

Καλα σε τι δρομους πηγαινεις και δεν κανει ενα φυσιολογικο αυτοκινητο?

 

Ειδικα Καρπαθο οι αποστασεις φανταζομαι ειναι μικρες οποτε δεν χρειαζεσαι και κατι μεγαλο. Ποσα χλμ κανεις την ημερα?

 

Παντως αν παρεις καινουργιο αυτοκινητο εφοσον υπαρχει αμφιβολια για την ποιοτητα βενζινης μονο 100ρα

 

To nissan juke το εχεις δει? μου φαινεται θα ταιριαζει πολυ περισοτερο και ειναι και ''ομορφο''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, πάτε να πείσετε γυναίκα με λογικά ή "λογικά" επιχειρήματα για το αυτοκίνητο που θα πάρει;

 

Είστε σοβαροί;

 

Μόνο ένα κριτήριο υπάρχει, η εμφάνιση. Και αυτό καθαρά υποκειμενικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...