Προς το περιεχόμενο

Ωρες λειτουργιας PC


sidietsira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο φίλε VampireKiSS και συμφωνώ μαζί σου (Κύριοι moderators-administrators. Αυτό είναι για να καταλάβετε πόσο λάθος είναι να μην επιτρέπονται τα replies στις αγγελίες! )

Πού θα βρώ το πρόγραμμα για να δώ και το δικό μου λάπτοπ?

υπάρχει κάποιο λίνκ να το κατεβάσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο Παναγιώτης. Ξέρεις ποιος!:X

Υπήρξα υπομονετικός ακόμη κι όταν σκιζόσουν ότι δεν είσαι εσύ ο Άρης του "άλλου" φόρουμ. Έκανα υπομονή για να δω πού το πας αλλά δεν κρατιέμαι να μη στα χώσω δημόσια! Αφού θες να μου πουλήσεις το μηχάνημα τι μαλακίες τσαμπουνάς ότι σε κορόιδεψαν από το μαγαζί? Θες να τους πάρω τηλέφωνο να πω ότι τους συκοφαντείς δημόσια και να μπλέξεις κι αλλού? Σε στρίμωξα όταν σε είπα ότι μπορώ να δω πόσες ώρες λειτουργίας έχει κι εσύ ρε γκαβάδι ήρθες και καρφώθηκες εδώ μέσα!? Και μάλιστα την αμέσως επόμενη μέρα, πρωί πρωί! :P

Ιδού κόσμε η αγγελία του:

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=216592

Η "συμφωνία" βέβαια γινόταν σε άλλο φόρουμ όπου κι εκεί είχε βάλει ακριβώς το ίδιο κείμενο. Αφού δεν κατάφερε να το (μοσχο)πουλήσει, έβαλε άλλη μία 2,5 μήνες μετά, όπου επιμένει ότι είναι τζιτζιλόνι το μηχάνημα και ζητάει παραπάνω χρήματα!

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=229679&highlight=A100-906

Για την ιστορία, αν κάποιος ενδιαφέρεται για το λιωμένο, μου το "άφηνε" 750Ε. Εγώ το ήθελα για την κοπέλα μου, μιας που έχω το ίδιο και το είχα αγοράσει 1040Ε πέρσυ τον Ιανουάριο. Αυτός ισχυρίζεται ότι το πήρε 1150 τον Μάιο! Ή ψέματα (ξανα)λες ή είσαι τόσο θύμα! Αν ισχύει το 2ο, έχω κάτι πραγματάκια για πούλημα, πέρνα μια βόλτα! :-D

Σε επικοινωνία μέσω msn πριν από λίγο μαζί του, ζητώντας του εξηγήσεις γι' αυτό το θέμα που άνοιξε, επινόησε μια απίστευτη ιστορία με έναν αδερφό του που έχει το ίδιο λάπτοπ και ότι αυτός πόσταρε με το δικό του nick και τα έκανε παιδιά σενάριο για οσκαρ! Εκεί εν γνώση του ήταν από βιτρίνα το λάπτοπ (όπου στη συγκεκριμένη αλυσίδα τα βιτρίνας τα αναφέρουν και τα πουλάνε σχεδόν μισή τιμή) και οι ώρες αυτές που έγραψε αυτός ήταν σε stand by! Φυσικά ό,τι και να λέει, όποια ιστορία κι αν εφεύρει, δεν απαλάσσεται από το γεγονός πως έψαχνε τρόπο να το μηδενίσει για να με εξαπατήσει!! Μόνο να διαβάσετε τη συνομιλία θα φρικάρετε από το πόσα είπε μια έτσι και την άλλη αλλιώς!

 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΟΥΚΑΡΑΣ! ΘΕΣ ΚΑΙ 900 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΩΜΕΝΟ! :devil:

 

Υ.Γ. Αυτό ήταν για να μη νομίζεις ότι είσαι εσύ ο έξυπνος και όλοι οι άλλοι βλάκες. ΒΛΑΚΑ! Εκτός αν λες τον αδερφό σου βλάκα που ΑΝ αυτός έβαλε την αγγελία εδώ μέσα ρωτάει ταυτόχρονα πώς μηδενίζει!

Υ.Γ.2 Αν το συνεχίσεις θα βγάλω στη φόρα όλα τα μηνύματα που ανταλλάξαμε σε topic που θα παρακαλέσω να γίνει sticky για να προσέχει ο κόσμος από ποιους αγοράζει και θα γίνεις ακόμη πιο ρόμπα...

Άρη, aristeidis -----> sidietsira... και τραγούδα όσο θες ότι δεν είσαι εσύ!

Φιλάκια! :eek: Βαμπιρίσια εννοείται!

 

Edit: Κύριοι moderators-administrators. Αυτό είναι για να καταλάβετε πόσο λάθος είναι να μην επιτρέπονται τα replies στις αγγελίες!

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!

Υ.Γ (Παρακαλώ μια απάντηση απο τους moderators για τα replies στις αγγελιες.Όπως καταλαβαίνεται απασχολει πολλά μελη του forum και αποδεικνύει το πόσο αφουγκράζεστε νέες και διαφορετικές απόψεις από τα μέλη του!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε VampireKiSS και συμφωνώ μαζί σου (Κύριοι moderators-administrators. Αυτό είναι για να καταλάβετε πόσο λάθος είναι να μην επιτρέπονται τα replies στις αγγελίες! )

Πού θα βρώ το πρόγραμμα για να δώ και το δικό μου λάπτοπ?

υπάρχει κάποιο λίνκ να το κατεβάσω?

 

Ορίστε φίλε μου.

http://www.hdtune.com/download.html

Κατέβασε το .exe

 

Κοίτα ρε που θα γινόμασταν και συνένοχοι τσκ,τσκ :mad: :eek: ...

 

Μπράβο στον VampireKiSS!!!! :-D

 

Ο άλλος σκοπεύει να απολογηθεί;

 

Αυτό είναι ένα άλλο σοβαρό θέμα. Πας να βοηθήσεις μια κατάσταση και γίνεσαι συνεργός. Τι να πω! Όσο για την απολογία... όταν του ζήτησα να απολογηθεί για να μη φτάσω μέχρι εδώ, πίστεψέ με τα έκανε τόσο μαντάρα κι ακόμα χειρότερα μιλούσε σα να απευθυνόταν σε κάποιον πανηλίθιο, που κατέβασα ασφάλειες. Εξ' ου και η όποια εμπάθεια εκ μέρους μου.

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!

Υ.Γ (Παρακαλώ μια απάντηση απο τους moderators για τα replies στις αγγελιες.Όπως καταλαβαίνεται απασχολει πολλά μελη του forum και αποδεικνύει το πόσο αφουγκράζεστε νέες και διαφορετικές απόψεις από τα μέλη του!!!)

 

Ακριβώς αυτό περιμένω κι εγώ. Είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να τεθεί το θέμα επί τάπητος! Γιατί με αυτή την τακτική γίνονται κι αυτοί συνένοχοι, εφ' όσον φιμώνουν αυτούς που γνωρίζουν τις απάτες. Στο κάτω κάτω, αν απλά κάποιος το κάνει αναπόδεικτα μόνο κ μόνο για να κάνει χαλάστρα, σβήνετέ του τα replies! Ή κάν' τε ένα section (μέσα στις αγγελίες) με σχόλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαρώ εγώ ενδιαφέρον απ' τους υπεύθυνους! Το ότι χαλάνε την εικόνα του φόρουμ (σας-μας όπως θέλετε πάρ'τε το) κάτι τέτοιοι τύποι, δεν σας αγγίζει καθόλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και εγώ ότι πρέπει να επιτρέπονται τα replies στις αγγελίες λέω να γίνει μια δημοσκόπηση να δούμε τι θέλουν οι χρήστες?

 

Αυτό θα ήταν ιδανικό αλλά απ' ό,τι βλέπω για να εισακουστείς στους moderator πρέπει να κάνεις αίτηση. Το ότι οι αγγελίες και κατ' επέκταση το forum με τον τρόπο που λειτουργούν γίνονται φερέφωνο απατεώνων μόνο εγώ το βλέπω ρε παιδιά?

Πάντα φιλικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω ρε πανηγυρια και κακο....

 

κι ο αλλος τι να πει,αφου τον ξεσκεπασε αλα Μακης ο Βαμπιρης!!!

 

επισης,αν δεν γινει report δεν μπορει ο καθε moderator να ξερει τι λεγεται στο ΚΑΘΕ θεμα.Κανε σε παρακαλω report το ποστ και στειλε και PM.Επισης μπορεις να ανοιξεις και θεμα στο section Insomnia site-forum,αν και εχω την εντυπωση οτι το θεμα εχει ξανασυζητηθει και νομιζω ο παρεδωσε ειχε πει γιατι δεν ανοιγουν παλι οι αγγελιες για replies

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω ρε πανηγυρια και κακο....

 

κι ο αλλος τι να πει,αφου τον ξεσκεπασε αλα Μακης ο Βαμπιρης!!!

 

επισης,αν δεν γινει report δεν μπορει ο καθε moderator να ξερει τι λεγεται στο ΚΑΘΕ θεμα.Κανε σε παρακαλω report το ποστ και στειλε και PM.Επισης μπορεις να ανοιξεις και θεμα στο section Insomnia site-forum,αν και εχω την εντυπωση οτι το θεμα εχει ξανασυζητηθει και νομιζω ο παρεδωσε ειχε πει γιατι δεν ανοιγουν παλι οι αγγελιες για replies

 

Ας είναι κι έτσι. Αν και συνήθως μόλις ειπωθεί η λέξη "moderator" το αμέσως επόμενο reply ανήκει σ' αυτόν! Απ' την 1η στιγμή ήθελα να του στείλω pm αλλά είπα να περιμένω. Εφ' όσον όμως η... λαϊκή εντολή είναι σαφής, τότε ανοίξτε τα replies τις αγγελίες να γλιτώσει κάνας που ιδρώνει για να μαζέψει όσα του ζητάνε! Στο κάτω κάτω όπως είπα και σε άλλο reply, δεν είναι ανάγκη να τα διαβάζει όλα! Όσοι θίγονται, του στέλνουν pm κι αν τον κατηγορούν άδικα σβήσιμο τα replies και ban τον συκοφάντη! Αν πάλι βγει κάποιος και πει π.χ. έλα εδώ ρε φίλε, εσύ μας λες ότι το πήρες 1000 πριν ένα μήνα κι εγώ ξέρω ότι είχε 900. Πώς εσύ ζητάς 900 τώρα? Για στείλε φωτο την απόδειξη! Ε τώρα αν είναι θύμα και όντως το πήρε τόσο, τον αφήνουμε ανενόχλητο να βρει άλλο θύμα να το πουλήσει! Ένα ξέρω, καθαρός ουρανός αστραπές ΔΕΝ φοβάται!

 

Πάντως για να μην μιλάει ο άλλος μάλλον την έχει κάνει την ματσακουνιά.

 

Φίλε σε έναν (εντελώς βλάκα όμως) είχε ελπίδες να τα μπαλώσει, σε ολόκληρο φόρουμ τι να πει? Ακόμα και στην απίθανη περίπτωση που θα πιστέψουμε ότι αυτό είναι θέμα που το άνοιξε ο αδερφός του, (συμπτωματικά 1 μέρα μετά που τον είπα ότι θα δω τις ώρες), τότε και τουλάχιστον μια απ' τις 2 αγγελίες που ανέφερα είναι δικιά του (ή/και του αδερφού του)! Οπότε έχουμε να κάνουμε με μαφιόζικη φαμίλια εδώ μέσα! :mrgreen: Υπάρχουν και οι διάλογοι μας αν έχει αντίρηση γι αυτά που είπα. Scripta manent!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φίλε καλά έκανες και τον εξέθεσες έτσι.Εγώ στην θέση σου θα τον συναντούσα να τον κανόνιζα κιόλας αν πήγαινε να με δουλέψει έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...