Προς το περιεχόμενο

www.xboxlivegreece.gr - the Greek XBL petition site


alou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

www.xboxlivegreece.gr

 

Χωρίς πολλά λόγια, το site είναι στον αέρα και θα πρέπει να το υποστηρίξουμε ΟΛΟΙ όσο μπορούμε περισσότερο.

 

Κάντε λοιπόν ένα ποστ σε όλα τα φόρουμ που κυκλοφορείτε, προτρέποντας τους φίλους σας να προσυπογράψουν το αίτημα και να βοηθήσουν στην προσπάθεια, που δεν έχει ως μοναδικό στόχο το αποτέλεσμα αλλά και το δέσιμο, τη συμμετοχή μας και την αίσθηση που θα δημιουργήσει μια 'ζωντανή' ελληνική gaming κοινότητα.

 

Στο κάτω μέρος του αρχικού άρθρου που θα δείτε, υπάρχει ένα link (n4g tips), κάνοντας κλικ και ακολουθώντας τις οδηγίες που γράφω δημιουργείτε προϋποθέσεις να βγεί το νέο στην κεντρική του n4g.com, κάτι πολύ σημαντικό, εξίσου σημαντικό θα έλεγα με την υπογραφή του petition.

 

Παρατηρήσεις, προβλήματα, προτάσεις για το site και τη δρομολόγηση οποιασδήποτε προώθησης / προβολής είτε εδω, είτε στο alougr (at) hotmail (dot) com

 

Θέλω να πιστεύω πως όλοι θα κάνουμε έστω μια μικρή προσπάθεια να το προωθήσουμε όσο περισσότερο μπορούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχω vista και χρησιμοποιώ Explorer 7. Η σελίδα δείχνει κινέζικα ανεξαρτήτως encoding. Παρακαλώ δοκιμάστε το για να μπορούν όλοι να τη δούν. Και τι έγινε μόνο 568 χρήστες χρησιμοποιούν live πανελλαδικά??? Ήμαρτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχω vista και χρησιμοποιώ Explorer 7. Η σελίδα δείχνει κινέζικα ανεξαρτήτως encoding. Παρακαλώ δοκιμάστε το για να μπορούν όλοι να τη δούν. Και τι έγινε μόνο 568 χρήστες χρησιμοποιούν live πανελλαδικά??? Ήμαρτον

 

Και σε μένα κινέζικα τα έδειχνε αλλά με unicode UTF8 δείνει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για το favicon, το βάζω τώρα ;) Για την κωδικοποίηση υπήρχε ένα θεματάκι που δεν έχω προλάβει να το λύσω ακόμα αλλά αν επιλέξεις UTF8 είναι οκ. Θα το δω όμως τώρα ώστε να μην χρειάζεται manual ρύθμιση.

 

 

edit: ωραίο το favicon, ταίριαξε μια χαρά!

 

για το encoding, νομίζω δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα τώρα όμως ας μου κάνει ένα pm ή ένα ποστ εδω κάποιος αν υπάρχει πάλι πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...