Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με εγκατάσταση Speedtouch 585 (i) v6!!


Billotos007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μα ποτε με ειδες?χαχαχαχα.η απογευματινη βλακεια.ας σοβαρευτουμε λιγακι πριν μοθ παρουν τα αξιωματα για αυτα που λεω:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ποτε με ειδες?χαχαχαχα.η απογευματινη βλακεια.ας σοβαρευτουμε λιγακι πριν μοθ παρουν τα αξιωματα για αυτα που λεω:P

 

Σε βλέπω άλλωστε οι αέτοι βλέπουν καλά , άλλον μέσα στα router μένεις και άσε το λαγουδόσπιτο . :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το ίδιο router αλλά για Αnnex B αλλάζει σε Α ? έχς κατεβάσει κάποια firmware αλλά έχω μπερδευτεί κάποιοι λένε γίνεται κάποιοι όχι και επείδη λυπάμαι να δώσω 100 euro τσάμπα θέλω να πιστεύω τους πρώτους.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γώ ΄κάτι τέτοιο κατάλαβα...να κάνω αλλή μια ερώτηση δεν μπορώ να συνδεθώ στο router μου μέσω telnet μου γράφει οτι δεν υπάρχει τέτοια εντολή τρέχω (S)vista 32 home μηπώς ξέρεις γιατί ?

edit: το βρήκα ...τελικά τα VISTA καθημερίνα μου δημιουργουν την επιθυμία να αγοράσω apple :PPP ty by the way

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δεν υπαρχει εντολη telnet στα vista αν και αν θες μπορεις να εχεις καποιο αλλο προγραμμα που κανει και τελνετ και ssh και διαφορα αλλα ολα σε ενα οπως το secure crt.εσυ τι εκανες τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα σε κάποια άρθρα για να ανοίξω τις πόρτες για το utorrent κλπ και δεν μπόρεσα μήπως ξέρει κανένας πως το κάνω ? Έχω το thomson 585i v6 , υπάρχει εδώ ένας λαγός ας βοηθήσει !:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...