Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με MSN


question mark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ένα pc κατέβασε τον msn και τον εγκατέστησε κανονικά. Μετά ανοίξε τον msn για να κάνει log in αλλά δεν έκανε log in. Μέχρι στιγμής μια χαρά το pc. Μετά πήγε στο add/remove programs για να το βγάλει και κόλλαγε όλο το pc. Μετά πήγε κατευθείαν στο c: και τον διέγραψε. Μετά όμως όλο κολλάει το pc. Ακόμη και το add/remove. Τι μπορούμε να κάνουμε για να αποφύγουμε το format;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εγώ πάλι απορώ ποιός είναι "αυτός" που τα "έκανε" ολ' αυτά....

 

(..ένιωσα λες και έγραφε το pc για λογαριασμό του user και για πάρτη του...:-D )

 

 

(..δοκιμάσ-ατε να κάνετε scandisk και defrag γι' αρχή ; )

 

(ntg1980,τί να απεγκαταστήσ-ουν....τον διέγραψ-αν ήδη τον messenger από τα program files,κι αυτόν κι όλο του το σόι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εγώ πάλι απορώ ποιός είναι "αυτός" που τα "έκανε" ολ' αυτά....

 

(..ένιωσα λες και έγραφε το pc για λογαριασμό του user και για πάρτη του...:-D )

 

"Αυτός" φίλε washcloud που λες, είναι ένα άλλο άτομο που το έκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα,τι διαολο το θελετε το κωλο-msn? Aφου ειναι ο,τι αθλιοτερο υπαρχει.Κι εμενα μου αλλαζε μπαρες στο ιντερνετ explorer,μου αλλαζε ψαχτηρι χωρις να το θελω και με ΑΝΑΓΚΑΖΕ να χρησιμοποιησω το δικο του,και οταν το εκανα remove,δεν εφευγε...Γιατι? Γιατι απλα ειχε κανει εναν αλλο φακελο,σε αλλη τοποθεσια,ο οποιος ηταν κατι σαν εφεδρικος(?)-και τυχαια τον ανακαλυψα...Τελοσπαντων,μια χαρα κανω τη δουλεια μου με το προγραματακι των windows και στα τσακιδια το μπουρδελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα,τι διαολο το θελετε το κωλο-msn? Aφου ειναι ο,τι αθλιοτερο υπαρχει.Κι εμενα μου αλλαζε μπαρες στο ιντερνετ explorer,μου αλλαζε ψαχτηρι χωρις να το θελω και με ΑΝΑΓΚΑΖΕ να χρησιμοποιησω το δικο του,και οταν το εκανα remove,δεν εφευγε...Γιατι? Γιατι απλα ειχε κανει εναν αλλο φακελο,σε αλλη τοποθεσια,ο οποιος ηταν κατι σαν εφεδρικος(?)-και τυχαια τον ανακαλυψα...Τελοσπαντων,μια χαρα κανω τη δουλεια μου με το προγραματακι των windows και στα τσακιδια το μπουρδελο

 

 

Μηπως αυτα τα εκανε επειδη τα χες αποδεχτει κατα την εγκατασταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ρε φιλε-η,τοτε ημουν αδαης και δεν μπορει να την πατησα.Αλλα δεν ειναι μονο αυτο.Με πεταγε εξω 500 φορες το λεπτο.Γαμω την κοινωνια μου, δηλαδη.Ενα τραγουδι πηγαιναν να μου στειλουν οι φιλοι μου,και κατα 99% κοβοταν πριν ολοκληρωθει η αποστολη(η οποια δεν θελει ουτε 2 λεπτα,και που,σημειοτεον,τωρα με το απλο προγραμματακι των windows,μου γινεται σε μερικα δευτερολεπτα...).Γι'αυτο σου λεω,τι τα ψαχνεις? Αστα να παν στο διαλο ειναι το msn.Oυστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λολ σωστός πάντως και εμένα κάτι πσιλοκολληματάκια τα κάνει:-(

 

ε τα κανει π.x. σημερα αποφασισα να συνδεομαι με ethernet αντι ασυρματα και δε μ αφηνε να μπω, ασυρματα που το ξαναβαζα εμπαινε κανονικα.

 

Επαιξα λιγο με mtu κατι καταφερα αλλα μετα παλι τζιφος, τα αφησα ολα οπως ηταν και επαιξα με μια εντολη στο cmd και ολα παλι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...