Προς το περιεχόμενο

Connx 24Mbps


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια. Μια ερωτησουλα θελω να κανω. Εκανα αναβαθμιση στον ΟΤΕ και πηγα στα 24Mbps. Η αναβαθμιση εγινε σημερα. Απο οτι βλεπω απο το router ομως ειμαι με 12Μbps. Στο 121 που πηρα μου ειπαν πως τους δειχνει οτι δεν εχει ολοκληρωθει ακομα η αναβαθμιση. Παιζει να γινει σε 2 βηματα ή απλα δεν ξερουν τι τους γινεται και να ξαναπαρω αργοτερα?

 

Επισης πως μπορω να δω αν θα πιανω 24 ή λιγοτερα?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αφού βλέπεις από το router ότι είσαι συγχρονισμένος στα 12mbit τότε κατά 99.99% σε αυτά θα παίζεις...

 

ρίξε πάντως και μια ματιά στα στατιστικά της γραμμής για να μας πείς τι δείχνει το router εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα απο οτι βλεπω δεν πρεπει να εχει ολοκληρωθει η αναβαθμιση. Τωρε με πεταξε και συγχρονισε στα 4Mbps.

Τα στατιστικα της γραμμης που τα βλεπω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλον πρεπει να φταιει οτι δεν εχει ολοκληρωθει ακομα η αναβαθμιση γιατι ολο με πεταει καθε 2 λεπτα και την μια μπαινει με 12 την αλλη με 4 και παει λεγοντας. θα το τσεκαρω παλι το βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

με 23db πιάνεις max έως 19mbit σε adsl2+ mode

 

 

Προσοχή: Γράψτε μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες. Τα μηνύματα γραμμένα με greeklish διαγράφονται

 

ώρα για edit people :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα μου φαινονται τα 19. Το θεμα ειναι να δω ποτε θα τα πιασω. Αντε να δω το βραδυ αν θα εχει αλαξει κατι. Thanx φιλε ThReSh για την βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...