Προς το περιεχόμενο

Τα κινητά δεν προκαλούν καρκίνο, δείχνει μελέτη στην Ιαπωνία


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για όσους ευαισθητοποιούνται τόσο πολύ (σε βαθμό αφορισμού θα έλεγα), καλό είναι να γνωρίζουν πως υπάρχουν άλλες ακτινοβολίες γύρω μας οι οποίες είναι πιο επιβλαβείς από ένα κινητό σε απόσταση 1.5-2 μέτρων (δηλαδή στην απόσταση που θα έπρεπε να το κρατάμε όση ώρα δεν το χρησιμοποιούμε).

 

Μπορείς να κατονομάσεις μερικές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω να πω οτι ο τομέας κινητών τηλεφώνω είναι πολύ κερδοφόρος, έχω την εντύπωση οτι καθε χρονο πουλιούνται 1 δισ κιν. τλέφωνα, δηλ μιλάμε για τζίρο 100-300 δισ δολλαρια. Ε λογικό είναι να υπαρχουν συμφέροντα και οτι μερικοί θα κλείσουν τα στοματάκια των επιστημόνων και θα τους βάλουν να κάνουν διάφορες 'δήθεν' μελέτες. Γιαυτό μην μασάτε, ο κόσμος πια δεν είναι τόσο καλός. Παν μέτρο αριστον ειναι η καλύτερη συμβουλή για μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι θα πουν τώρα που αρχίζει και πέφτει η αγορά κινητών?ολοι έχουν από 2 κινητα μεσο όρο πόσα άλλα θα αποκτήσουν?παρτε λοιπόν κινητά γιατί θα βγούν και με βιταμίνες!χα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα έχουν κάνει όλα να χαλάνε πιο γρήγορα.

ακόμα και η μπαταρία δεν κρατάει πάνω από 2 χρόνια (για να μην πώ 1,5)..

σε γεμίζουν κάθε λίγο με τσάμπα κάρτες οι εταιρίες και λες..αφού έχω κάρτα,γιατί να μην έχω και κινητό?..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης καποιος ειπε οτι οταν το κινητο ειναι ανοιχτο αλλα δεν μιλας δεν υπαρχει προβλημα.σε πληροφορω οτι παλι υπαρχει απλα μικροτερο.αλλο ενα κολπο των γιαπωνεζικων εταιριων για να μας ωθησει στην αγορα των κινητων

 

Όταν είναι σε κατάσταση κλήσης εκπέμπουν πολλές φορές περισσότερο και βρίσκονται πολύ κοντύτερα στο σώμα σου, οπότε μπορείς να αγνοήσεις την επίδραση για έναν τακτικό χρήστη.

Πρφανώς και δε χρειάζεται να ωθήσουν οι Γιαπωνέζοι ή ο οποιοσδήποτε μια αγορά τόσων δις, αν και δε μου το πε και κανένας Γιαπωνέζος.Απλά να την προστατεύσουν

 

Δεν έχεις; Τόσο το καλύτερο για σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειναι γεγονος οτι ,οταν μια συσκευη εκπεμπει αυτο δημιουργει προβλημα τωρα τι λενε οι επιστιμονες αυτα ειναι για τα ματια του κοσμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινητά δεν προκαλούν καρκίνο, δείχνει μελέτη στην Ιαπωνία

θελοντας να συμπληρωσω την ερευνα θελω να προσθεσω πως και ο γα'ι'δαρος πεταει, τα ναρκωτικα δεν σκοτωνουν και το τσιγαρο δεν προκαλει καρκινο....

 

"ειναι πολλα τα λεφτα αρη...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος που πληρωσε την ερευνα αποδεικνυει αυτο που θελει...

επισης μονο κ μονο που ειναι απο ιαπωνια δηλ οι κατασκευαστες ολων των κινητων της αγορας κανει κρα.

 

επισης κυκλοφορει βιντεακι που εχει 2 κινητα διπλα απο αυγο κ κανουν κλησεις κ τα 2 κ βραζει το αυγο?

http://www.wymsey.co.uk/wymchron/cooking.htm

http://www.youtube.com/watch?v=gkeMLOIAEKU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=N6_zQQjtmwE&NR=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...