Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2008 Wallpaper Support Greece.


michael92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμψυχώστε την Ελλάδα να κερδίσει στον επερχόμενο διαγωνισμό της Eurovision με το παρακάτω wallpaper που μόλις έφτιαξα, ελπίζω να σας αρέσει.

 

Κάντε click για fullsize (1280x1024) :

Eurovision_2008_by_michael92.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
δηλαδη αμα το βαλω εγω wallpaper θα εμψυχωθει η Ελλαδα;

 

 

ωραιο παντως...

 

Thanks. Εντάξει τρόπος του λέγειν, λες και έχουμε καμία πιθανότητα να κερδίσουμε με αυτά τα τραγούδια, αλλά έτσι για το πνεύμα ας το λέμε:-D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το wallpaper, μάλλον εννοείς περασμένα μεγαλεία διηγόντας τα να κλαίς, πάντος με μία θέση στην 10άδα του τελικού ευχαριστημένος είμαι αν και με αυτά τα τραγούδια ούτε να πάμε δεν θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αμα το βαλω εγω wallpaper θα εμψυχωθει η Ελλαδα;

 

 

ωραιο παντως...

 

Ακριβώς αυτό! Πολύ όμορφα στημένο ως wallpaper αλλά το θέμα είναι ψιλοανούσιο, πόσο μάλλον το ότι εμψυχώνεται η ελλάδα.

Χάρισε μας κάποιο πιο ενδιαφέρον wallpaper αφου το κατέχεις;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά ρε να πούμε...τι περασμένα μεγαλεία ? Πολύ σοβαρά δεν έχετε πάρει την μαλακοβίζιον ?

 

Καταρχάς η Eurovision πριν 10 περίπου χρόνια ήταν φεστιβάλ όχι το καρναβάλι που είναι τώρα. Στο μήνυμα αναφέρομαι στην νίκη της Παπαρίζου, αφού τα καταφέραμε να μην το παινευτούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς η Eurovision πριν 10 περίπου χρόνια ήταν φεστιβάλ όχι το καρναβάλι που είναι τώρα. Στο μήνυμα αναφέρομαι στην νίκη της Παπαρίζου, αφού τα καταφέραμε να μην το παινευτούμε;

 

Προς τι ο Α' πληθυντικός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς η Eurovision πριν 10 περίπου χρόνια ήταν φεστιβάλ όχι το καρναβάλι που είναι τώρα. Στο μήνυμα αναφέρομαι στην νίκη της Παπαρίζου, αφού τα καταφέραμε να μην το παινευτούμε;

 

Ακριβώς,φεστιβάλ ήτανε και κανένας δεν ήταν τόσο πωρωμένος όσο τώρα.Με μια νίκη αρχίσανε τα διάφορα και κάθε χρόνο ακούμε συνέχεια βλακείες από διάφορες εκπομπές.Αν δεν κάνω λάθος η eurovision γίνεται κάπου τον μάιο....εμείς έχουμε φτάσει να ακούμε γι αυτήν από τον φεβρουάριο !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς η Eurovision πριν 10 περίπου χρόνια ήταν φεστιβάλ όχι το καρναβάλι που είναι τώρα. Στο μήνυμα αναφέρομαι στην νίκη της Παπαρίζου, αφού τα καταφέραμε να μην το παινευτούμε;

 

Νιώθω υπερύφανος για την νίκη της Παπαριζου.

Είμαστε και γ*μώ τις χώρες.

Τους δείξαμε τον πολιτισμό μας και μείνανε άφωνοι οι κωλοευρωπαίοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...