Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2008 Wallpaper Support Greece.


michael92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εμψυχώστε την Ελλάδα να κερδίσει στον επερχόμενο διαγωνισμό της Eurovision με το παρακάτω wallpaper που μόλις έφτιαξα, ελπίζω να σας αρέσει.

 

Κάντε click για fullsize (1280x1024) :

Eurovision_2008_by_michael92.jpg

 

χμμμ, έχω να υποστηρίξω κάποιον ανάμεσα σε Χρύσπα, Μαρτάκη και Καλομοίρα...

Σκατά στα μούτρα όλων θα έλεγα, που θα βάλω και wallpaper... Ωραία η δουλειά σου πάντως, αν και όπως είδες δεν με εκφράζει το θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτό λέω και εγώ αφού θα γίνουμε που θα γίνουμε ρεζίλι γιατι να μην το διασκεδάσουμε. Φλορινιώτης 12 points. Πανούσης 10 points (δεν μου αρέσουν τα γένια του).

 

εγω ξερεις τι θα προτιμουσα?να στειλουμε κανα μητροπανο τερζη η καποιον λαικο τραγουδιστη η τελος παντον κατι που να δειχνει και να ταιριαζει στιη ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η eurovision έχασε την αίγλη της από τότε που πήραμε την πρωτιά. Κάθε χρόνο περιμέναμε με αγωνία (λέμε τώρα!), πότε θα έρθει στην Ελλάδα.

Ήρθε, τα έφαγαν, το ευχαριστηθήκαμε (πόσο μάλλον αυτοί!) και τέλος.

Τώωωωωρα εντάξει. Μια βραδιά-ευκαιρία να μαζευτούμε με την παρέα και να γελάσουμε (όχι ότι πριν δεν ήταν έτσι, αλλά πριν είχαμε και την ελπίδα για πρωτιά).

Τροφή για το δελτίο του ΣΤΑΡ είναι αυτά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η eurovision έχασε την αίγλη της από τότε που πήραμε την πρωτιά. Κάθε χρόνο περιμέναμε με αγωνία (λέμε τώρα!), πότε θα έρθει στην Ελλάδα.

Ήρθε, τα έφαγαν, το ευχαριστηθήκαμε (πόσο μάλλον αυτοί!) και τέλος.

Τώωωωωρα εντάξει. Μια βραδιά-ευκαιρία να μαζευτούμε με την παρέα και να γελάσουμε (όχι ότι πριν δεν ήταν έτσι, αλλά πριν είχαμε και την ελπίδα για πρωτιά).

Τροφή για το δελτίο του ΣΤΑΡ είναι αυτά. :)

 

Δεν το ξέρεις ότι σημασία έχει το ταξίδι όχι ή Ιθάκη, ότι ευτηχία είναι αυτό που περιμένουμε να `ρθεί. Όλη η αγωνία που ηπήρχε ειδικά μετά τον Ρουβα, ξέσπασε και τώρα δεν μας κάνει έσθηση η Eurovision.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...