Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Nokia 6230i


spirosta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωστός μου έδωσε αυτό το κινητό να ασχοληθώ γιατί όπως μου είπε έσβηνε. Το παίρνω λοιπόν βάζω μια κάρτα Cosmote και όλα καλά. ΔΟύλευε ρολόι... Έλα μου ντε όμως που είπα να βάλω την δικιά μου κάρτα sim που είναι WIND!!! Το κινητό που λέτε με το που βάζεις πιν και πάει να βρει δίκτυο ΤΣΟΥΠ! restart. ανήγει μόνο του και πάλι με το που πάει να βρει δίκτυο και γράψει WIND ΤΣΟΥΠ! restart... Me την κάρτα cosmote δεν παθαίνει τίποτε. Θεωρώ ότι πρέπει να φταίει κάτι με την συχν΄'οτητα λειτουργίας του δικτύου της κάθε εταιρίας. Θα φτιάξει με αναβάθμιση και πόσο κοστίζει αυτή σε κατάστημα NOKIA? Εννοείται πως δεν υπάρχει ούτε εγγύηση ούτε τίποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου φαίνεται για αναβάθμιση, αλλά για πρόβλημα στον διπλοπλέκτη (ή αλλιώς

Antenna Switcher) και στον κρύσταλλο που έχει σχέσει με το σήμα. Δοκίμασε και με μία

Vodafone και πες μας τα αποτελέσματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν απλό τελικά. Μονάχα μια αναβάθμιση σε έναν εδώ στη γειτονια μου με 18Ε. Το πρωί το πήγα, απόγευμα έτοιμο..

 

Το πρόβλημα έχει δημιουργηθεί από την αλλαγή του λογοτύπου απο ΤΙΜ σε WIND!!! To κινητό λοιπόν όταν πήγαινε να φορτώσει το λογότυπο επαννεκινούσε! Έχουν διορθωθεί πολλά από την WIND δωρεαν αλλά εγώ που το πήγα εκεί έπεσα σε μια ηλίθια και δεν καταλάβαινε... Τεσπα όλα καλά...

 

Από όσο έψαξα το έχουν εμφνίσει τα 6230i , 8800 , K750i (SonyEricson)

Το δικό μου από 3.50 αναβαθμίστικε σε 3.89.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...