Προς το περιεχόμενο

θελω γνωμες και σχολια και για το μηχανημα αλλα και για την εταιρεια.


geioannou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοποιν θελω να μου πειτε γνωμες για το λαπτοπ αυτο και βεβαια ειναι ρισκο να κανω αγορα απο το e-shop ?

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.909161

 

το μονο που μπορει να παρατηρησω ειναι η αναληση της οθονης.(δεν υποστηριζει μεγαλη αναλυση)

 

επειδη ειδατε τις δυνατοτητες που θελω ακουω αλλες προτασεις σας στα ιδια αλλα και +200 ευρω. (βασικη προηποθεση να ειναι 15.4'')

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ρίξε μια ματιά και σε αυτό:

 

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=MultiramaNotebooks&cp_id=140350

 

προσωπικά,πιο πολύ εμπιστεύομαι τα multirama παρά το e-shop και το INNOVATOR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου.το μηχάνημα του μουλτιράμα είναι 200ευρώ ακριβότερο.Ωστόσο τα 200 αυτά ευρώ είναι μεγαλύτερος σκληρός,1 χρόνο εγγύηση παραπάνω, καλύτερη μπαταρία και λειτουργικό.Επειδή και εγώ ψάχνω καιρό να πάρω ένα μηχανηματάκι και δεν μπορώ να αποφασίσω,σου λέω ότι και τα δύο μου κίνησαν το ενδιαφέρον.Δεν έχω πρόβλημα με την μάρκα των δύο καθώς την έχω πάθει στο παρελθόν,πολλές φόρες με "γνώστες" μάρκες ποθ τις χρυσοπλήρωσα και το σκυλομετάνιωσα.Οπότε κοιτάω πλέον ΜΟΝΟ το value for money.Θα ήθελα πολύ να δω από κοντά αυτά τα δύο μηχανήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

casper το έχεις;πότε το πήρες;για πες τις εντυπώσεις σου λίγο ρε συ.Επειδή γουστάρω το μηχανηματάκι και για παιχνίδια, αν μπορείς εκτός από τα δικά σου σχόλια να μας έδειχνες και κανα bench...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα ειναι και αυτο απο μουλτιραμα καλο μηχανημα αλλα προτημο το e-shop μιας και σε περιπτωση που δεν σου κανει κατι και θες κατι παραπανω μπορεις να το αλλαξεις πριν το παρεις(εγω ρωτησα για παραπανω μνημη 4γμ).

επιπλεων εχει ενσοματομενη καρτα τηλεωρασης και ειναι και πολυ καλο desing (το ειδα απο κοντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με το e-shop είχα προβλήματα όταν χρειάστηκα το service του.Αλλά εγώ είμαι Ξάνθη οπότε μπορώ να μιλήσω μόνο για εδώ.Η τηλεόραση είναι το λιγότερο ρε συ φίλε μου...με 30ευρώ την έχεις.Πραγματικά δεν ξέρω τι να διαλέξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα υπαρχει και καποιο αλλο απο το πλαισιο

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=1076604

 

το οποιο ειναι πραγματικα πολυ δυνατο μηχανημα, αλλα εχει ενα κακο.η καρτα γραφικων του δεν ειναι πολυ καλη.εαν ειχε καλυτερη καρτα νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στα χρηματα αυτα.

ρωτησα στο πλαισιο και μου ειπαν οτι η καρτα ειναι 256 αλλα λοιπον οι driver απο την ΑΤΙ η θα παιξει με το ΣΡ1 των βιστα.δεν ξερω εαν καποιος το ρισκαρι, απλα το λεω.

εαν καποιος δεν ενδιαφερετε για πολυ δθνατη καρτα ειναι καλη περιπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάρτα και σκληρός δίσκος...μην το ξεχνάμε...κοίτα όντως έχει καλή cpu αλλά εντάξει δεν είναι και καμιά τρελή προσφορά...στα δικά μας τώρα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα ειναι και αυτο απο μουλτιραμα καλο μηχανημα αλλα προτημο το e-shop μιας και σε περιπτωση που δεν σου κανει κατι και θες κατι παραπανω μπορεις να το αλλαξεις πριν το παρεις(εγω ρωτησα για παραπανω μνημη 4γμ).

επιπλεων εχει ενσοματομενη καρτα τηλεωρασης και ειναι και πολυ καλο desing (το ειδα απο κοντα)

 

καλα αυτο το κανει και το Multirama και το Plaisio, διαβασε τους ορους χρησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...