Προς το περιεχόμενο

Καλύτερα παιχνίδια για PS3


katsouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σκεφτομαι να παρω ενα παιχνιδι ποδοσφαιρου.Ειμαι αναμεσα σε fifa street 3 και Pro ev 8.Ποιο θα ευχαριστηθω καλυτερα λετε εσεις;
To καλύτερο ποδοσφαιράκι είναι το PES2008 αλλά στην έκδοση για το Ps2..αν το Ps3 σου παίζει παιχνίδια Ps2 πάρτο με κλειστά τα μάτια και μην σκέφτεσαι τα γραφικά....το θέμα είναι το gameplay...αλλιώς πάρε το fifa 08 που είναι αρκετά διασκεδαστικό να το παίζεις online κ έχει βελτοιωμένο gameplay σε σχέση με τα παλια fifa.To fifa street 3 είναι αλλη φάση,τι σχέση έχει με τα κλασσικά ποδοσφαιράκια????μην το πάρεις,έχει πολύ βαρετό και επαναλαμβανόμενο gameplay.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλύτερο ποδοσφαιράκι είναι το PES2008 αλλά στην έκδοση για το Ps2..αν το Ps3 σου παίζει παιχνίδια Ps2 πάρτο με κλειστά τα μάτια και μην σκέφτεσαι τα γραφικά....το θέμα είναι το gameplay...αλλιώς πάρε το fifa 08 που είναι αρκετά διασκεδαστικό να το παίζεις online κ έχει βελτοιωμένο gameplay σε σχέση με τα παλια fifa.To fifa street 3 είναι αλλη φάση,τι σχέση έχει με τα κλασσικά ποδοσφαιράκια????μην το πάρεις,έχει πολύ βαρετό και επαναλαμβανόμενο gameplay.

 

Ευχαριστω φιλε μου μονο εσυ μπηκες στον κοπο να μου απαντησεις.Οχι δεν παιζει του PS2 αλλα δεν πειραζει θα περιμενω να βγει το επομενο PES

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Δες αυτο το τοπικ, θα σε διαφωτισει αρκετα

http://www.insomnia.gr/topic/490903-%CF%84%CE%B1-5-%CE%B1%CE%B3%CE%B1%CF%80%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B1-games-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%82/

Το MGS4 ειναι must αν δεν το εχεις παιξει ακομη. το βρισκεις παμφθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και'γω το MGS4 λέω είναι το καλύτερο... Αχ αυτός ο Snake μεγάλωσε!

 

Που το  ξέρεις εσύ? αφού δεν έχεις ps3!.........και ο snake δεν μεγάλωσε!   :-D

 

Τελος πάντων το καλύτερο παιχνίδι ειναι σχετικό,πες μας τι παιχνίδια σου αρέσουν(action,adventure,stelth,fps κτλ) για να σου πουμε ποιο ειναι καλύτερο στην κατηγορία του.

Επεξ/σία από Votritis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Demon's Souls. Από όλα τα χρόνια που παίζω παιχνίδια του PS3, αυτό το παιχνίδι πραγματικά μου έμεινε στη μνήμη για πάντα. Ανεπανάληπτες στιγμές αγωνίας, απελπισίας, ανακούφισης, θριαμβου. Όλα αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...