Προς το περιεχόμενο

Κάρτα ήχου.Εως 60 ευρω


sukalas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω κάρτα ήχου γιατί αυτή που έχω τα΄πεξε και κάνει κάτι ρομποτικά.Χρήση που τη θέλω είναι games, ταινίες ,mp3(οχι μόνο).Οριο κάτω απο 90 ευρω αλλα θα προτιμούσα γύρω στα 60.Αν Γίνεται θα ήθελα να αποφύγω creative..

κατι σαν αυτη..αλλά λίγο πιο βαρβάτη και όχι creative.

 

Βασικό:έχω 5.1 ηχεία. Περιμένω προτάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.540102

 

Βαλε αυτη και απολαυσε το. Απλως να ξερεις οτι ειναι περισσοτερο προς home cinema/home recording χρηση (αν και σε games δεν υπαρχει προβλημα, απλως δεν εχει ΕΑΧ υποστηριξη). Αλλιως, πηγαινεις για X-Fi Xtreme Gamer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολυ..Τις είχα δεί και τις δύο , στα mp3 και games θα δω μεγάλη διαφορά προς τα κάτω με την PRODIGY 7.1 λόγω του οτι δεν έχει eax?Μάλλον σε Μ-AUDIO θα καταλήξω.

 

Να την πάρω απο εδώ είναι οκ το κατάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την X-Fi Xtreme Gamer ψηφίζω και εγώ :)

Δε ξέρω ρε παιδιά δε μου γεμίζει το μάτι..Νομίζω πολυ φιγούρα για το τίποτα.Εκτός του ότι είναι πολύ αδύναμη, είναι ακριβούτσικη μόνο και μόνο για τις συμβατότητες της..Μη γελάσετε.((Με αποθαρρύνει το μέγεθος της)).Αξίζει λέτε?Νομίζω είναι καλύτερη η m-audio revolution 5.1 Αλλες γνώμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολυ..Τις είχα δεί και τις δύο , στα mp3 και games θα δω μεγάλη διαφορά προς τα κάτω με την PRODIGY 7.1 λόγω του οτι δεν έχει eax?Μάλλον σε Μ-AUDIO θα καταλήξω.

 

Να την πάρω απο εδώ είναι οκ το κατάστημα?

 

Αν εχεις καλο συστημα ηχειων, ναι, θα δεις διαφορα. Παντως οσον αφορα την καθαυτη ποιοτητα ηχου, εγω προσωπικα θεωρω την Audiotrack καλυτερη (εχει και εναλλασομενα opamps σε περιπτωση που θες κατι παραπανω). Οσον αφορα το καταστημα που εχεις στο link, δεν το εχω ακουσει πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...