Προς το περιεχόμενο

προβλημα με mytv


karolos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο χτες μου πεταει συνδεομαι κανονικα με τον κωδικο μου αλλα οταν παω να επιλεξω καναλι μοθ πεταει προβλημα και λεει script problem...pins cannot be connected.

εχει ιδεα κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο live chat δεν απαντάει κανένας? Το ίδιο πρόβλημα το είχαν και πέρσι για 1-2 μερες και αφού το διόρθωσαν έδωσαν 3 μέρες δώρο σε κάθε χρήστη.

Επίσης αυτό το πρόβλημα υπάρχει όταν υπερφορτώνεται και κάποιο κανάλι (πχ συνέβαινε συχνά στο supersport όταν είχε αγώνες μέχρι που έκοψαν την πρόσβαση σε εκείνες τις ώρες στις trial συνδέσεις και διορθώθηκε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,ποσο κανει μια συνδρομη στο εν λογω προγραμμα?απο ελλαδα μπορουμε να δουμε σουπερσπορτ ετσι?αξιζει?θενξ εκ τ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λυση ηταν να αλλαξω το bandwidth απο high σε low.δεν εχω ιδεα γιατι αλλα καποια στιγμη το πειραξα και δουλεψε.

Ακομα δεν εχουν απαντησει στο email που τουσ ειχα στειλει.

απο ελλαδα δεν δουλευει φιλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Kalimera. To myTv einai mono gia autous pou einai eksoteriko. Gia emas aksizei na to plironoume kiolas, na exoume elliniki Tv. Einai 69$ gia 3 mines, oxi k tosa polla gia mena.. kapou sta 45euros gia elliniki Tv!!! mia xara :) K tropos pliromis einai asfleis meso Paypal.

http://www.greeklive.tv/ (Den einai gia diafimisi, giautous pou theloune na exoun greek TV)

 

P.S Sorry gia ta greekglish

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...