Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

SOCRATIS1000

Προτείνετέ μου ένα Antivirus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να μου πειτε ενα καλο antivirus που να τα εχει ολα.Δηλαδη και firewall κτλ.

Ειμαι στο eset nod 32 3.0 και στο Norton Internet Security 2008 Που το δευτερο τα εχει ολα.Αυτην την στιγμη εχω το Eset Smart Security _ 3.0.630.:-(

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..γιατί έτσι ρε παλλήκαρε;Που....ετοιμάζεσαι να μπεις;

Τέλος πάντων,απ΄τα "καλύτερα" υποτίθεται πως είναι και το suit Kaspersky..Eπίσης θα πρότεινα το Norton να το πάρεις μόνο αν στο χαρίσουν...

Ακυρο.Μόνο αν σε πληρώσουν κι από πάνω...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φίλε μου επειδή είχα το nod32 και τώρα έχω το norton και πριν το αλάξω το έψαξα το θέμα θα σου πώ πως γενικά το nod είναι πιο διαδεδομένο και βραβευμένο(απο ξένα περιοδικά και site)επισης.Αλλά το norton εμένα μου άρεσε και με εξυπηρέτησε πιο πολύ.Χρησημοποιώ το norton 3 μήνες και δεν με έχει απογοητέυσει....Αυτά....

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Προτεινω Φιλε παντα απο προσωπικεη εμπειρια .Avast pro και Zonealarm .

Τα θεωρω τα καλυτερα (2 προγραμματα)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Eπίσης θα πρότεινα το Norton να το πάρεις μόνο αν στο χαρίσουν...

Ακυρο.Μόνο αν σε πληρώσουν κι από πάνω...

offtopic

ουτε αυτο δε φτανει. πρεπει να σε πληρωσουν και να σου χαρισουν εναν οχταπυρηνο μαζι με 5γβ ραμ και τοτε να το παρεις :P

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

...υπενίσεσαι κάτι για την "δραστήρια συμπεριφορά" του Norton ; :-D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Απλά κάνε μια βόλτα στο δημοσκόπηση για antivirus και δες τι παίζει. Αλλά νομίζω δεν είναι τόση μεγάλη η διαφορά υπέρ του nod. Όχι τόσο απο το kaspersky, όσο κυρίως απο αβίρα κυρίως και avg. Νομίζω οτι η avira έκανε μεγάλο βήμα. Ή μπορεί και να το είχε κάνει πιο πριν και δεν το είχα καταλάβει. Και το αβίρα και το nod είναι πολύ καλά και δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα ποτέ με λίγο προσοχή όταν μπαίνεις κάπου. Οπότε μένει να δεις ποιο σε βολεύει και ποιο απο τα δύο κάθεται καλύτερα στο σύστημα σου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Έχω το Kaspersky intrernet security και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Κανένα πρόβλημα. Και μάλλον αρκετά ελαφρύ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

δε νομίζω να υπάρχει κατι ανώτερο αυτή τη στιγμή από το kaspersky internet security. το έχω συγκρίνει πολλές φορές με άλλα προγράμματα που θέλουν να λέγονται antivirus.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...