Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με toshiba satellite


MarGew

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια.Εχω ενα φορητο υπολογιστη Toshiba satellite, κατα την εκκινηση του ενω προσπαθει να φορτωσει τα windows(xp professional),πριν μπει μεσα στα windows ξανα κανει επανεκκινηση και αυτο γινεται συνεχεια χωρις να μπορει να φορτωσει τα windows.Τον εκανα Format για να δω μπας και ητα στο λογισμικο το προβλημα αλλα τιποτα....Αυτο που υποψιαζομαι εγω ειναι πως μπορει να φταιει ο δισκος....ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια.Εχω ενα φορητο υπολογιστη Toshiba satellite, κατα την εκκινηση του ενω προσπαθει να φορτωσει τα windows(xp professional),πριν μπει μεσα στα windows ξανα κανει επανεκκινηση και αυτο γινεται συνεχεια χωρις να μπορει να φορτωσει τα windows.Τον εκανα Format για να δω μπας και ητα στο λογισμικο το προβλημα αλλα τιποτα....Αυτο που υποψιαζομαι εγω ειναι πως μπορει να φταιει ο δισκος....ευχαριστω!!!

 

μηπως δεν εχεις επιλεξει απο το BIOS boot from hdd και εχεις βαλει επιλογη μονο boot from cd ???(γιατι αν τοχεις κανει αυτο λογικο ειναι να μην φορτωνουν τα windows...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι αυτο το προβλημα γιατι οταν το κανω format δουλευει καμια βδοματα και μετα δημιουργει αυτο το προβλημα.Εξαλλου περνα το σταδιο που ειναι για να κανει boot... βγαζει την μπαρα για να φορτωσει τα windows και μετα κανει restart

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...