Προς το περιεχόμενο

7800 gtx ή καινουργια εως 120 ευρω?


gasgounis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως λεει και ο τιτλος ειμαι σε διλημμα για το τι να κανω...

θα αλλαξω υπολογιστη και μπορω να παρω απο φιλο 2 καρτες 7800 gtx 50 ευρω. Ξερω οτι στην εποχη της ηταν αρκετα καλη, αλλα περασαν 2 ψρονια απο τοτε που βγηκε.

και απο την αλλη σκεφτομαι να αγοραζα καινουργια μεχρι 120 ευρω.

Παιγνιδια δεν θαπαιζω συχνα αλλα αν πεφτει στα χερια μου κατι καλο (ιδιωσ racing) θα ασχολουμαι λιγο.

Τι προτεινετε? και αν καινουργια, ποια? Εγω σκεφτομουν ASUS 8600 GT Silent 512MB HDCP ή sapphire 3650 http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=1075543

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως λεει και ο τιτλος ειμαι σε διλημμα για το τι να κανω...

θα αλλαξω υπολογιστη και μπορω να παρω απο φιλο 2 καρτες 7800 gtx 50 ευρω. Ξερω οτι στην εποχη της ηταν αρκετα καλη, αλλα περασαν 2 ψρονια απο τοτε που βγηκε.

και απο την αλλη σκεφτομαι να αγοραζα καινουργια μεχρι 120 ευρω.

Παιγνιδια δεν θαπαιζω συχνα αλλα αν πεφτει στα χερια μου κατι καλο (ιδιωσ racing) θα ασχολουμαι λιγο.

Τι προτεινετε? και αν καινουργια, ποια? Εγω σκεφτομουν ASUS 8600 GT Silent 512MB HDCP ή sapphire 3650 http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=1075543

 

Aπο τις δυο που αναφερεις ειναι αρκετα καλυτερη η 7800gtx.Eιδικα με τιμη 50ευρω προσωπικα δεν θα το σκεφτομουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις!!! 50 ευρώ για 7800GTX??? Με κλειστά τα μάτια!!! Είναι φοβερή η κάρτα ρε συ για τόσα χρήματα! Εγώ έχω μια 7800GT στο htpc και πάει μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα πηρα την μια απο τις 2. δεν εχω παιξει ακομα παιγνιδια για να κρινω αλλα με τα λεφτα που γλιτωσα απο οποια αλλη και να επαιρνα ευχαριστημενος ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...