Προς το περιεχόμενο

Forthent ταχύτητες και ιδιόκτητο δίκτυο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

makakas που ειμαι ,εβαλα το dap και κατεβαζω με 1.5mbit,kai και βαλε ,το προβλημα ειναι οτι δεν συνεργαζεται με rapidshare kai κατι ακομα DSL Path Mode=μoy bgazei tvra Interleaved τι γινεται?μια fast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

makakas που ειμαι ,εβαλα το dap και κατεβαζω με 1.5mbit,kai και βαλε ,το προβλημα ειναι οτι δεν συνεργαζεται με rapidshare kai κατι ακομα DSL Path Mode=μoy bgazei tvra Interleaved τι γινεται?μια fast

 

1,5 mbyte 8ες να πεις?to rapidshare max απο telia sonera me 900 με free acount.dsl path συνηθως 8α βλεπεις interleave εκτος αν εχεις τοσο καλη γραμμη και κουμπωσει fast.

Παιδια προτείνετε εναν γρηγορο και αξιοπιστο download manager

 

To flashGet τι λεει?

 

flash get ,dap,get right.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

σε torrent μεγαλύτερη ταχύτητα από ότι σε direct download καλού server με download manager? το βρίσκω κάπως δύσκολο έως αδύνατο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε torrent μεγαλύτερη ταχύτητα από ότι σε direct download καλού server με download manager? το βρίσκω κάπως δύσκολο έως αδύνατο...

Πως γίνεται direct download με download manager?

4net 2play/ Περιοχή Ίλιον:

Line Rate 20414 down / 1020 up

Noise Margin 5.9 down / 15.8 up

Attenuation 18.5 down / 7.5 up

Output power 11.9 down / 0.0 up

Είναι καλά τα παραπάνω? Πάντως δεν έχω κατεβάσει με ταχύτητα >300 kbps/s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται direct download με download manager?

4net 2play/ Περιοχή Ίλιον:

Line Rate 20414 down / 1020 up

Noise Margin 5.9 down / 15.8 up

Attenuation 18.5 down / 7.5 up

Output power 11.9 down / 0.0 up

Είναι καλά τα παραπάνω? Πάντως δεν έχω κατεβάσει με ταχύτητα >300 kbps/s

 

μπορεις να κατεβασεις αν το εχεισ ethernet με ταχυτητα πανω απο 2000 kilobytes.βαζεις get right και κατεβαζεις πχ ενα αρχειο απο http://www.microsoft και ενα αρχειο απο http://www.ati.com σπαζωντας το αρχειο σε πολλα κοματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό έχω πολλές αποσυνδέσεις τόσες ώστε να μην μπορώ να έχω ίντερνετ. Πριν ήμουν πολύ ευχαριστημμένος με την forthnet και βέβαια δεν είχα τέτοιου είδους προβλήμματα.Τι μπορεί να έχει συμβεί ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό έχω πολλές αποσυνδέσεις τόσες ώστε να μην μπορώ να έχω ίντερνετ. Πριν ήμουν πολύ ευχαριστημμένος με την forthnet και βέβαια δεν είχα τέτοιου είδους προβλήμματα.Τι μπορεί να έχει συμβεί ;

 

μπορει να ειναι 8εμα γραμμης κατι να εγινε με το καλωδιο οπως απειρα εχουν γινει τωρα με υγρασιες χιονια κτλ.απλα ζητα απο forthnet να σου αλλαξει προφιλ .8α πεσει λιγο η ταχτητα αλλα 8α ειναι πιο σταθερο.και βεβεα να εχεις βαλει φιλτρα παντου κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...