Προς το περιεχόμενο

καλημέρα,έχω την saphire 2900gt 256mb


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πεζω το pro 08 με 1154Χ860 αναλυση και ρυθμισεις στα hights.

δεν εχω κανει bios update στην καρτα.

τωρα το προβλημα ποιο ειναι , το παιχνιδι πεζει κανονικα αλλα σε μερικα σημεια μου κανει κοψιματα-κολληματα η εικονα,δυλαδη κοκκαλωνει και συνεχιζει σε αλλη σκηνημισο δευτερολεπτο ποιο κατω, πως τα λενε αυτα δεν ξερω frame - καρε δεν ξερω.τι μπορω να κανω για να διορθωσω την κατασταση?

Bios update ή κάτι άλλο?

ευχαριστώ

υστερογραφο το παιχνιδι το εχω εγκαταστηση στο wd raptor 36g και ο σκληρος παει πολυ καλα,και το υπόλοιπο συστημα ειναι οπως γραφει ποιο κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω κ γω αλλα κατι τετοιο δεν μου κανει!!

ουτε με τουσ drivers απ το κουτι της αλλα ουτε απ το site ATI version 8.1

μπορει να ειναι θεμα σκλιρου δισκου....

κιτα οταν σου κολαει αν ακουγετε ο δισκος σου η ενεβει το λαμπακι ενδιξης του στο κουτι σου.

σινιθος τετια προβλιματα ειναι οταν κοβουμε τον σκλιρο στα 2 κ βαζουμε στον ενα το windows κ στον αλλον τα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω κ γω αλλα κατι τετοιο δεν μου κανει!!

ουτε με τουσ drivers απ το κουτι της αλλα ουτε απ το site ATI version 8.1

μπορει να ειναι θεμα σκλιρου δισκου....

κιτα οταν σου κολαει αν ακουγετε ο δισκος σου η ενεβει το λαμπακι ενδιξης του στο κουτι σου.

συνηθος τετια προβλιματα ειναι οταν κοβουμε τον σκλιρο στα 2 κ βαζουμε στον ενα το windows κ στον αλλον τα παιχνιδια.

το έχω στον ίδιο σκληρο με τα windows εναν raptor 36cb paei kala.θα κοιταξω με τους rivers ti ginete.αν κατεβασω καινουριους θα πρεπει να απεγκαταστησω τους παλιούς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...