Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

lamarko

acer 5920 θετικά σχόλια και παράπονα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδή ψύνομαι να πάρω το συγκεκριμένο pc θα ήθελα να μου πείτε οτιδήποτε έχει σχεση με αυτό.ειτε είναι θετικό είτε είναι αρνητικό...σας παρακαλώ ότι πείτε να αφορά αποκλειστικά το 5920...σας ευχαριστώ!!!

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
επειδή ψύνομαι να πάρω το συγκεκριμένο pc θα ήθελα να μου πείτε οτιδήποτε έχει σχεση με αυτό.ειτε είναι θετικό είτε είναι αρνητικό...σας παρακαλώ ότι πείτε να αφορά αποκλειστικά το 5920...σας ευχαριστώ!!!

Το συγκεκριμένο μοντέλο βγαίνει σε πάρα πολλα configurations.... όποτε όλα έχουν να κάνουν με το πόσα θα δώσεις για να το αποκτήσεις και ποια ακριβώς σύνθεση θα πάρεις. Η προσφορά που υπήρχε (με Τ7500, 8600GT, Wifi/n, woofer etc) στα 699 ήταν πάρα πολύ καλή αλλά έχει εξαντληθεί. Η ποιότητα κατασκευής νομίζώ είναι αρκετά καλή για laptop σε αυτά τα επίπεδα τιμών, ο σχεδιασμός λίγο ιδιόρυθμος και το μοναδικό πράγμα που δεν με ικανοποίησε ήταν το touchpad. Σε γενικές γραμμές φαίνεται τίμιο μηχάνημα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αυτο εχω και γω κανα τριμηνο προβλημα κανενα αντιθετα ολα πανε πολυ καλα για λαπτοπ.Καλη αγορα χωρις να ειμαι και ειδικος

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...