Προς το περιεχόμενο

Αγορά φθηνού Laptop


SpirosSt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καληπέρα σε όλους,

 

Θέλω να αγοράσω ένα φθηνό laptop και έχω πέσει πάνω στην ακόλουθη

περίπτωση:

 

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=295CB42312F72341816F79DD74B1B7A1&pa=EE5198654632E4489E26CC72A5F22116

 

Το κοιτάω, το ξανακοιτάω και μου φαίνεται πολύ καλό για να ναι αληθινό, δεδομένου ότι μέχρι και 100 ευρώ παραπάνω που κοιτάω στο Skroutz δεν υπάρχει τίποτα που να πλησιάζει... Μήπως κάποιο λάκκο έχει η φάβα; Έχει

κάποιος εμπειρία/έχει ακούσει κάτι για το συγκεκριμένο ή γενικότερα για τη σειρά 530 της HP;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι και με γρήγορο επεξεργαστή. Ειτε άμεσα είτε στο μέλλον θα πας τη μνήμη στα 2 GB και πετάει. Θεωρώ ότι πρόκειται για πολύ καλή πρόταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Επεξεργαστής είναι πάρα πολύ καλός, αλλά το πρόβλημα είναι στην μνήμη ram του μηχανήματος. Απ΄ότι βλέπω η κάρτα γραφικών είναι ενσωματωμένη στην μητρική και λογικά είναι στα 128ΜΒ και μπορεί να φτάσει στα 224ΜΒ δανειζόμενη από την ram του συστήματος -λογικά- τότε θα πέφτει η απόδοση του μηχανήματος. Και σε περίπτψση που θέλεις να την αλλάξεις και να βάλεις μεγαλύτερη πχ.2GB τότε είσαι υποχρεωμένος να αγοράσεις δύο των 1024, μιας και έχει δύο slots.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...