Προς το περιεχόμενο

προβλημα με logitech 9000 pro drivers


john.l

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

αγορασα πριν 2 μερες την logitech 9000 pro η οποια καταφερε να κλονισει τα νευρα μου.

Δεν μπαινει ο driver για το μικροφωνο της καμερας στα vista με τιποτα,μηπως γνωριζετε καποια λυση? ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασες να κατεβάσεις απ΄το site της εταιρίας;

Μου ΕΧΕΙ τύχει με driver από cd να μην βγαίνει άκρη,και κατεβ'αζοντας από το web να γίνεται η δουλειά μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασες να κατεβάσεις απ΄το site της εταιρίας;

Μου ΕΧΕΙ τύχει με driver από cd να μην βγαίνει άκρη,και κατεβ'αζοντας από το web να γίνεται η δουλειά μου....

 

καλησπερα

και απο το site κατεβασα και απο την microsoft και τους drivers του πληκτρολογιου εβγαλα και τα temp των update εσβησα τιποτα μου βγαζει οτι δημιουργειται λαθος στην εγκατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφέ αντιμετωπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με την QuickCam Sphere AF,της Logitech και αυτή, και κοντεύω να σπάσω το pc από τα νεύρα μου...αύριο θα πάρω τηλ στους τεχνικούς να μου πουν αυτοί τι μπορεί να φτάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφέ αντιμετωπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με την QuickCam Sphere AF,της Logitech και αυτή, και κοντεύω να σπάσω το pc από τα νεύρα μου...αύριο θα πάρω τηλ στους τεχνικούς να μου πουν αυτοί τι μπορεί να φτάει.

 

φιλε αν καταφερεις να βγαλεις ακρη πες μου κι εμενα θα σου ειμαι ευγνωμων.ουτε απο το φορουμ της logitech καταφερα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου προτεινα να την πας πισω, οσο ακομα ειναι προσφατα αγορασμενη (εχεις το δικαιωμα, αφου λεει πως ειναι συμβατη ενω δεν δουλευει, οπως και σε αλλους δεν δουλευει) και να παρεις μια της Creative που ειναι σιγουρο οτι δουλευει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο και όμως αληθινό!Έκανα format και λέω κάτσε να δοκιμάσω μήπως γίνει κάτι και προς έκπληξή μου το mic εγκαταστάθηκε μια χαρά!!!τώρα δεν ξέρω τι μπορεί να έφταιγε ώστε να σου πω τι να κάνεις.Και ο τεχνικός μου έλεγε για κάτι ρυθμίσεις αλλά δεν έβγαλα άκρη.Μετα το format όμως έγινε σωστή εγκατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου προτεινα να την πας πισω, οσο ακομα ειναι προσφατα αγορασμενη (εχεις το δικαιωμα, αφου λεει πως ειναι συμβατη ενω δεν δουλευει, οπως και σε αλλους δεν δουλευει) και να παρεις μια της Creative που ειναι σιγουρο οτι δουλευει...

 

stoum η καμερα η θα παιξει σωστα η επι τας:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο και όμως αληθινό!Έκανα format και λέω κάτσε να δοκιμάσω μήπως γίνει κάτι και προς έκπληξή μου το mic εγκαταστάθηκε μια χαρά!!!τώρα δεν ξέρω τι μπορεί να έφταιγε ώστε να σου πω τι να κάνεις.Και ο τεχνικός μου έλεγε για κάτι ρυθμίσεις αλλά δεν έβγαλα άκρη.Μετα το format όμως έγινε σωστή εγκατάσταση.

 

jero καλισπερα

αυτη η λυση θα ειναι η τελευταια θα το ψαξω λιγο ακομα

μιλαμε για βιστα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι vista.αδερφέ αλήθεια αν ήξερα τι μπορεί να φταίει θα σου 'λεγα.πάντως ταώρα είμαι μια χαρά!βασικά δοκίμασε να το εγκαταστήσεις και σε διαφορετική θύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι vista.αδερφέ αλήθεια αν ήξερα τι μπορεί να φταίει θα σου 'λεγα.πάντως ταώρα είμαι μια χαρά!βασικά δοκίμασε να το εγκαταστήσεις και σε διαφορετική θύρα.

 

οκ σε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...