Προς το περιεχόμενο

πως θα βαλω ελληνικα στο 550?


sony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα ενα 550 αλλα δεν μπορω να βαλω ελληνικο μενου.υπαρχει τροπος?

 

Όχι αλλά μπορείς να του βάλεις τα ανάλογα προγραμματάκια για να γρέφεις κανονικά ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελληνικό πληκτρολόγιο είναι πολύ εύκολο να βάλεις. για να είναι πλήρως ελληνικό το μενού, ίσως αν έβαζες μια ελληνική rom. έτσι όμως ίσως χάσεις την εγγύηση της συσκευής σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελληνικό πληκτρολόγιο είναι πολύ εύκολο να βάλεις. για να είναι πλήρως ελληνικό το μενού, ίσως αν έβαζες μια ελληνική rom. έτσι όμως ίσως χάσεις την εγγύηση της συσκευής σου.

 

Η ελληνική ROM θα αποτελούσε την καλύτερη λύση αλλά δεν κυκλοφορεί κάτι για τη συγκεκριμένη συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι λετε;;

 

φυσικά και μπορείς να βάλεις ελληνικά στα windows mobile 5...

 

κι εμένα το mio 550 μου ειχε αγγλικά Windows mobile 5 (KAKΩΣ...ΚΑΚΙΣΤΑ να είμαστε στην Ελλάδα και να πληρώνουμε Αγγλικά Windows και να πρέπει να ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ για να τα μεταφράσουμε στα Ελληνικα!!! Απορώ τι κάνει η αντιπροσωπεία της mio γι'αυτό...)

 

υπάρχει μετατροπέας του αγγλικού περιβάλλοντος των Windows Mobile 5 στα ελληνικά.

 

http://greek.pocket-pc.penreader.com/Language_Extender_Greek_Download_area_for_LE_Greek.html

 

οποιος ενδιαφέρεται pm με....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι λετε;;

 

φυσικά και μπορείς να βάλεις ελληνικά στα windows mobile 5...

 

κι εμένα το mio 550 μου ειχε αγγλικά Windows mobile 5 (KAKΩΣ...ΚΑΚΙΣΤΑ να είμαστε στην Ελλάδα και να πληρώνουμε Αγγλικά Windows και να πρέπει να ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ για να τα μεταφράσουμε στα Ελληνικα!!! Απορώ τι κάνει η αντιπροσωπεία της mio γι'αυτό...)

 

υπάρχει μετατροπέας του αγγλικού περιβάλλοντος των Windows Mobile 5 στα ελληνικά.

 

http://greek.pocket-pc.penreader.com/Language_Extender_Greek_Download_area_for_LE_Greek.html

 

οποιος ενδιαφέρεται pm με....

 

Με το LEng δεν έχεις καταλάβει διαφορά στην απόδοση της συσκευής; Έχω ακούσει για διάφορα μικροπροβλήματα. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι σε μερικές συσκευές παίζει καλά... σε άλλες όχι και τόσο. Προφανώς το Ρ550 θα ανήκει στην πρώτη κατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...