Προς το περιεχόμενο

Τitan Quest


ksexilas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα

εχω 1 μεγαλο προβλημα

παιζω το TITAN QUEST v 1,20. Αρχικα ειχα το παλαιοτερο αλλα μου ειχε σπασει τα νευρα οταν εχανα μου επεφτε ακομα και το expirience τωρα ειναι καλυτερα τα πραγματα (μετα την αναβαθμιση) αλλα μου εχει σπασει τα νευρα που το παιζω εδω και 9 μηνες συνολικα πανω απο 15 διαφορετικους παιχτες και ποτε δεν εχω κανει 1 πληρης στολη. 1 φορα καταφερα και εκανα σετ κρανος και περικνιμιδες.

που μπορω να βρω κωδικους μπασ και το συμπληρωσω το ριμαδι και το ευχαριστιθω..

εχω ψακσει σε πολλα site αλλα τιποτα..

ευχαριστω πολλυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το ιδιο εψαχνα αλλα τελικα το εκανα μονος αρχικα εφτιαξα εναν χαρακτηρα για scenario και οταν το εντυσα τον μετετρεψα σε campaing και ηταν οκ αλλα δεν θυμαμαι να σου πω πως το εκανα.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βάλεις full set (χωρίς να τα βρεις μέσα στο παιχνίδι) θα χρειαστείς κάποια εργαλεία.

Πρώτον το TQVault 2.14 το οποίο σου επιτρέπει να κάνεις διάφορες ρυθμίσεις στους παίχτες σου καθώς και να τους μεταφέρεις από το scenario στο campaign και αντίστροφα.

Δεύτερον θα χρειαστείς μια custom πίστα όπως την Itemus v1.1.

Αυτό που θα κάνεις είναι να μεταφέρεις τον χαρακτήρα σου στο scenario, να παίξεις αυτήν την πίστα και να πάρεις όποια αντικείμενα θέλεις και μετά να τον μεταφέρεις πάλι στο campaign.

Για περισσότερες πληροφορίες κοίτα στο titanquestvault

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας.

Δηλαδη θα τρεξω το 1 και θα παω τον παιχτη μου εκει?

Και μετα πως θα τον ξανα παω στο σημειο που ειμαι τωρα?Και πως θα τα κανω αυτα?

Εκει θα βρω αυτα που θελω?

Συγνωμη αλλα θελω να μου πεισ αναλιτικα επειδη τωρα στον νεο παιχτει ειμαι 40 level και δεν θελω να κανω καμια βλακεια και να ξεκινησω απο την αρχη παλι.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...