Προς το περιεχόμενο

Εντονα παραπονα


geo7dlx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια τι γινεται με το search. Εχει μπλοκαρει? Εχω βαλει ενα σωρο ορους και αποτελεσματα μηδεν. ΕΠισης ειχα φτιαξει νεο thread για ενα προβλημα που εχω με το Oblivion στο forum pc games και δεν το βλεπω.

 

Τι γινεται? Και να σημειωσω οτι ψαχνω ορους που υπαρχουν απειρες φορες μεσα στο site. π.χ. hd3870, hd 3870

 

και στις 2 αναζητησεις κανενα αποτελεσμα. παρακαλω βοηθηστε με

 

Edit: Μονο με την αναλυτικη αναζητηση εβγαλα ακρη. η απλη τιποτα.

 

επισης θα μου πει καποιος πως στο καλο κανω διαγραφη ενα μηνυμα μου? παταω στο επεξεργασια/διαγραφη αλλα δεν βλεπω τροπο. Τελος, πως μπορω να παρακολουθω μηνυματα για απαντησεις? π.χ. να μου ερχεται mail με ειδοποιηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?p=1921104#post1921104

 

2) Αυτό ?

 

3) Δε γίνεται να διαγράψεις τα μηνύματά σου

 

4) Ούτε η παρακολούθηση των μηνυμάτων είναι κάτι ιδιαίτερα δύσκολο. Αν το ψάξεις θα βρεις πολύ εύκολα την άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διαγραφή δεν μπορεί ο χρήστης, η θα το επεξεργαστείς και θα γράψεις Άκυρο.... ή θα στείλεις pm στον αντιστοιχο moderator με το link και μια ευγενική παράκληση.Για την αναζήτηση δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλά περι αναζητησης και εγώ στην αρχή την είχα πατήσει έτσι...

και δεν μπορουσα να καταλαβω γιατί δεν εμφανίζονταν αποτελεσματα..:lol::lol::lol:

τι βλάκας π ημουν..:mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά περι αναζητησης και εγώ στην αρχή την είχα πατήσει έτσι...

και δεν μπορουσα να καταλαβω γιατί δεν εμφανίζονταν αποτελεσματα..:lol::lol::lol:

τι βλάκας π ημουν..:mad::mad:

 

Καλά, δεν είναι θέμα βλακείας. Πολλοί την πατάνε, ίσως πρέπει να γίνει πιο ξεκάθαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διαγραφή δεν μπορεί ο χρήστης, η θα το επεξεργαστείς και θα γράψεις Άκυρο.... ή θα στείλεις pm στον αντιστοιχο moderator με το link και μια ευγενική παράκληση.

 

Ούτε το ένα, ούτε το άλλο. Καλύτερα να πατήσεις το κουμπάκι της αναφοράς report.gif και στην αιτιολογία να γράψεις ότι επιθυμείς να διαγραφεί το post σου και γιατί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε το ένα, ούτε το άλλο. Καλύτερα να πατήσεις το κουμπάκι της αναφοράς report.gif και στην αιτιολογία να γράψεις ότι επιθυμείς να διαγραφεί το post σου και γιατί...

 

Ευχαριστώ για την πολύ διευκρίνηση, το είχα πει στο παρελθον αλλά δεν βρήκε 100% σύμφωνο έναν moderator, προσέχω τα μηνύματα που γράφω αλλά καμιά φορά γίνεται και λάθος, πιστεύω η πρόταση αυτή τα είναι 100% αποδεκτή από το φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επικοινωνία μέσω p.m. θα γίνει με έναν Moderator και πρέπει να το στείλεις στον σωστό, δηλαδή κάθε φορά να βλέπεις τη σελίδα Δείτε τους υπεύθυνους των forums, αν δε θυμάσαι απ' έξω ποιος είναι πού. Αν υποβάλλεις αναφορά, θα είναι ορατή σε Moderators, Super Moderators και στον Hal. Το πλεονέκτημα είναι προφανές, πιστεύω. Ούτε έξτρα κόπος για εμάς τους διαχειριστές είναι, οποιοσδήποτε είναι online, τσεκάρει τις αναφορές και μπορεί να παρέμβει, το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...