Προς το περιεχόμενο

Δημιουργια Παζλ


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερετε πως και που μπορω να απευθυνθω για να δημιουργησω το δικο μου παζλ δλδ να βαλω μια εικονα της επιλογης μου και να μου την εκτυπωσουν σε μορφη παζλ (σε κομματια) Αυτο γινετε σε μαγαζια που εχουν σταμπες για μπλουζακια κτλ. ή πρεπει να απευθυνθω καπου αλλου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μαγαζια με μπλουζακια τα εχω δει,αλλα εγω μια φορα παρηγγειλα απο εδω:

http://picturecenter.kdfse.com/system/mb/sys_home.mb1?sid=3ec86558525c3acffc33459ace75dd3e&clientid=kexkamera&selectLang=&ccss=04e51ed8c19e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

δημιουργια παζλ

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

Ξερετε πως και που μπορω να απευθυνθω για να δημιουργησω το δικο μου παζλ δλδ να βαλω μια εικονα της επιλογης μου και να μου την εκτυπωσουν σε μορφη παζλ (σε κομματια) Αυτο γινετε σε μαγαζια που εχουν σταμπες για μπλουζακια κτλ. ή πρεπει να απευθυνθω καπου αλλου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...
κανα προγραμμα δεν υπαρχει που να κανει κατι τετοιο ?

 

Μπορεί να γίνει μέσω του Photoshop ο σχεδιασμός αλλά το κόψιμο δεν ξέρω. Αλλά απο την άλλη γιατί να το "κοψεις" σε κομματακια αν το φτιαξεις μέσω του Photoshop και το τυπωσεις ετσι; ετσι ωστε να φαινεται ενωμένο το παζλ χωρίς καν να ιδρώσεις.

 

Σε περίπτωση που ενδιαφέρει καποιον, έχω ανεβάσει σήμερα ένα μάθημα στο προσωπικό μου site για το πως θα φτιάξετε παζλ στο Photoshop.

To site μου βρίσκεται στην "υπογραφή" μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...