Προς το περιεχόμενο

Sound Blaster X-Fi Elite Pro KAI Logitech Z-500


dior

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας θελο να αγορασο νεα καρτα ηχου και νεα ηχεια

 

η καρτα ηχου ειναι καλη καρτα ηχου; ποσο καιρο που εχει βγει στην αγορα;

λεει σαν καρτα ηχοu';

 

και τα ηχεια Z-500 ειναι καλα; σαν ποιοτητα ηχου κτλ'';;

τα ηχεια ζ 500 ειναι παλιο μοντελο ;;

 

αμα τα αγορασω Sound Blaster X-Fi Elite Pro KAI Logitech Z-500 θα μου κρατησουν

 

καμια 4 ετια στο νερο'''΄΄΄΄;;;;

για να παιζω τα παιχνιδια μου και να ακουω την μουσικη μου;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα ήχου είναι μια απο τις καλύτερες της Creative αλλα εγώ προσωπικά δεν θα εδινα τοσα χρήματα για αυτή την κάρτα!

 

Ηχεια μήπως εννοεις τα Ζ-5500 ή τα Ζ-540 γιατι δεν βλέπω να έχει η logitech Z-500!!

Αν εννοείς τα Ζ-5500 τότε μιλάμε για τα καλύτερα ηχεια που κυκλοφορουν για υπολογιστη! Τα έχω και ειμαι ενθουσιασμένος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ζ-5500 είναι παλιά μοντέλο 2005 νομίζω, αλλά όπως λέει και stm00192 είναι όντως στην κορυφή.Απλά αν θα τα πάρεις πρόσεξε να είναι καινούργιο revision (πίσω απο τους δορυφόρους έχει ένα PID, κοίτα να είναι απο 600 και μετά γιατί τα προηγούμενα είχαν πρόβλημα).

Το σύστημα ήχου που σκέφτεσαι να πάρεις θα σου κρατήσει για πολύ καιρό , αλλά την Elite pro με ποιο σκεπτικό την παίρνεις? Ασχολείσαι με ηχογραφήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ζ-5500 τα έχω και εγώ και πράγματι είναι ότι καλύτερο για υπολογιστή... +1 λοίπον και εγώ. Τώρα για την κάρτα ήχου, αυτή που επέλεξες, πράγματι είναι η καλύτερη της Creative αλλά όπως είπε super_Vegeta αξίζει για κάλες ηχογραφήσεις. Έγω έχω την προηγούμενη, αυτήν και είναι πολύ καλή σε ποιότητα και πιστότητα ήχου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε την extreme audio ή την extreme gamer αν θέλεις και την σειριακή έξοδο.

 

τα logitech που λες είναι καλά αλλά μέχρι εκεί. Μην έχεις δηλαδή τρελές απαιτήσεις από ένα σύστημα ήχου υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Logitech Z-5500 απλά είναι τα καλύτερα PC ηχεία (μαζί με τα GigaWorks) , και είναι αρκετά εντυπωσιακά σε πολλούς τομείς, οπότε δεν θα τα έλεγα απλά "καλα".

 

Πάντως ενοείται αν θες φτιάχνεις και σύστημα ήχου με 2,3χιλιάρικα πολύ ανώτερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
πάρε την extreme audio ή την extreme gamer αν θέλεις και την σειριακή έξοδο.

 

μακρυά από Extreme Audio...

 

Τα Ζ-5500 είναι παλιά μοντέλο 2005 νομίζω

 

δεν έχουν βγάλει και τπτ καινούριο τόσο καιρό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα αγοραση την elite pro 325 euro και ειναι πολυ δυνατη στα games σε 5.1 συστημα και εχω συνδεση πανω τα baracuda hp1 headset 5.1 της razer , τωρα η elite pro εχει πεση στα 250 ευρο , παρτη αμα τη βρης σε αφτη τη τιμη , http://www.skroutz.gr και βρες τιμες απο την αναζητηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πετσοκομμένη έκδοση είναι...μόνο και μόνο αν δεις ότι είναι το μισό pcb από μια Extreme Music θα καταλάβεις τι λέω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...