Προς το περιεχόμενο

msn hacking??


liberation

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχει καποιος τροπος να σπασεις τον κωδικο του hotmail και του msn messenger καοιου αλλου?ποσο αξιοπιστο ειναι? φιλος μου αντιμετωπιζει μεγαλο προβλημα πιθανος του εχουν hackarei τον κωδικο και μπαινουν με το δικο του e mai..ειναι αυτο δυνατον και αν ειναι ποσο ευκολο μπορει να ειναι??:fear::fear::fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
υπαρχει καποιος τροπος να σπασεις τον κωδικο του hotmail και του msn messenger καοιου αλλου?ποσο αξιοπιστο ειναι? φιλος μου αντιμετωπιζει μεγαλο προβλημα πιθανος του εχουν hackarei τον κωδικο και μπαινουν με το δικο του e mai..ειναι αυτο δυνατον και αν ειναι ποσο ευκολο μπορει να ειναι??:fear::fear::fear:

εξαρταται....ειναι πολυ απλο αν η μυστικη ερωτηση που εχει βαλει ειναι προφανης...να αλλαξει κωδικο και ερωτηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι είναι δυνατόν με μερικά κολπάκια. Πες του φίλου σου να κάνει πάντα sign out όταν βγαίνει από το λογαριασμό, και να αλλάξει το κωδικό και τη μυστική του ερώτηση αν νομίζει ότι κάποιος μπαίνει μέσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ελαβε ποτε μυνημα που κ καλα επρεπε να επιβεβαιωσει το εμαιλ του κ το πασσγορντ ειναι πολυ ευκολο...

επισης να ειχε παει σε καποιο pc φιλου του κ να εκανε save password οταν εμπαινε στο messenger.

τωρα καποιος κανονικος hacker να ασχοληθει με τον φιλο σου ΟΧΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

καλησπερα

θυμαμαι την ερωτηση ασφαλειας αλλα δν θυμαμαι τον κωδικο εισοδου

γινεται να μου στειλουν τον κωδικο χωρις να τον αλλαξω σ ενα μαιλ

ενος φιλου μου και να το δω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

θυμαμαι την ερωτηση ασφαλειας αλλα δν θυμαμαι τον κωδικο εισοδου

γινεται να μου στειλουν τον κωδικο χωρις να τον αλλαξω σ ενα μαιλ

ενος φιλου μου και να το δω....

 

Αν ξέρεις την ερώτηση ασφαλείας, τότε μπορείς να κάνεις reset τον κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ειναι τοσο σημαντικος ο προηγουμενος κωδικος σου?ουτε που τον θυμασαι(ή απλα δεν τον ηξερες ποτε :P)μονο αν ειναι αποθηκευμενος καπου μπορεις να τον βρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...