Προς το περιεχόμενο

msn hacking??


liberation

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι..οκ ολα

θα ηθελα να ξερω μπορω να συζηταω και να μου παρει καποιος τις συνομιλιες μου?

αν ξερει τον κωδικο μου στο μσν μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
οχι..οκ ολα

θα ηθελα να ξερω μπορω να συζηταω και να μου παρει καποιος τις συνομιλιες μου?

αν ξερει τον κωδικο μου στο μσν μου

 

δε ξερεις ποσο γελιο εκανα οταν το διαβαζα :lol: σορυ αλλα ποσο σημαντικος (-η) πιστευεις οτι εισαι και για ποιον (-ους)? αν πιστευεις οτι εισαι σημαντικος για καποιους αγνωστους, ειναι ενα θεμα, αν ομως εχεις κατα νου καποια συγκεκριμενα ατομα ειναι αλλο θεμα ...

 

ελπιζω να μή γινει και πρωτο θεμα καποτε :lol::lol::lol:

 

ακομα θυμαμαι καποια παρομοια περιπτωση που ξεσηκωσε (λεμε τωρα) ενα φορουμ ολοκληρο λεγοντας πως καποιος ειχε μπει στο λιγουριασμο του για να διαβασει τα πμ :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποσο ξερω για να παρει καποιος τις σνομιλιες σου μπορει να στις παρει απο το ιστορικο.απο τα εγγραφα σου δηλαδη.αλλα αυτο γινεται μονο αν εχεις επιλεξει εσυ να αποθηκευονται αυτοματα οι συνομιλιες σου στα εγγραφα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά..

Λοιπόν, πρόγραμμα που να σου βρίσκει τον κωδικό του hotmail σου δεν υπάρχει (μέχρι τώρα τουλάχιστον)! Μπορεί όμως κάποιος hacker να βρει τον κωδικό σου με πολλούς άλλους τρόπους.. Μέσω cookies, social engineering, μυστική ερώτηση κτλ

όσο για τις συνομιλίες σου,, μπορεί κάποιος να στις πάρει μέσα από το ιστορικό.. Ελπίζω να βοήθησα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
όχι δεν υπάρχει αλλά και να υπήρχε δεν θα το μάθενες απο το συγκεκριμένο forum

 

Φυσικά και υπάρχει !!! Με πάνω από έναν τρόπους.

 

:o Έχω δοκιμάσει τον έναν :X:X:X:X:X:o:o:o:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά..

Λοιπόν, πρόγραμμα που να σου βρίσκει τον κωδικό του hotmail σου δεν υπάρχει (μέχρι τώρα τουλάχιστον)! Μπορεί όμως κάποιος hacker να βρει τον κωδικό σου με πολλούς άλλους τρόπους.. Μέσω cookies, social engineering, μυστική ερώτηση κτλ

όσο για τις συνομιλίες σου,, μπορεί κάποιος να στις πάρει μέσα από το ιστορικό.. Ελπίζω να βοήθησα!!

 

Σωστος! (Ελληνικο Περιοδικο "XAKER" Τεφχος 8 :lol: ) Λεει ακριβος πωσ μπορεις να κλεψεισ ενα Account, (Hotmail ασπουμε, η καπιας αλλης σελιδας) και πραγματικα ειναι πολυ εφκολο να κλεπσεις τα cookies καπιου :P Προσοχη!!!: Το περιοδικο εξιγα και πωσ να το κανεις, εγω σας λεω μονο το αποτελεσμα γιατι βαριεμε να ξαναγραφς codes. Αννηγοντας ενα λινκ που μπορει να ειναι κατι πολυ cool που εφτιαξε η Microosoft και πραγματι ειναι το site της Microsoft μαζι με αφτο το πολυ cool, μεσα απο κοδικους μπορει να σου κλεπσει τα cookies σου και να κανει login στο account σου γιατο οι passwords φιλαγονται cookies!!!!!!!! Λεει βεβεα και ενα τρικ που περνοντας το ποντικι σου πανο απο το λινκ, παλυ μπορει να σου το κλεπσει με διαφορετικο code!!!!!

 

Γεια σας παιδιά..

....... Μέσω cookies, social engineering, μυστική ερώτηση κτλ........

 

Οσο για την μυστικη ερωτιση δεν χριαζεσαι hack ουτε προκειται για κατι τετιο, απλα πρεπει να ξερεις προσοπικα στιχεια του θηματος ;)

 

Για codes η κατι τετιο ρωτηστε με στο [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και 3 μηνες,στο msn παρατηρω οτι καποιοι απο τα contacts μου κανουν login και στελνουν ενα λινκ σε εμενα.Ενοειται οτι δεν ειναι οι ΄πραγματικοι' χρηστες του λογαριασμου.Τι συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν μολυνθεί από τον ιό του msn.

θα ηθελα να ανφερθω για καποια κακοβουλα προγραμματα (ιος του msn οπως λετε ) τα οποια μπαινουν σε λογαριασμους χρηστων και στελνουν μονα τους παραπεμπτικα λινκ του τυπου 'εισαγετε κωδικο και email για να δειτε ποιοι σας εχουν αποκλεισει στο μεσεντζερ κτλ" και απο κει και περα αμα ο χρηστης κανει log in σε αυτα τα site γινεται ασ το πουμε ενα ειδος υποκλοπης κωδικου στο messenger αλλα αυτο γινεται κα8αρα για διφημιστικους λογους η για μεταφορα ιων απο χρηστη σε χρηστη .Σε καμμια περιπτωση καποιος havker δεν 8α ασχολη8ει με το τι γραφει ο κα8ενας χρηστης στο μεσεντζερ του που στην ουσια αυτες οι δουλειες γινονται απο αυτοματοποιημενα προγραμματα ουτε καν περναει απο το ματι του hacker .Ενας hacker φτιαχνει το λογισμικο και μετα μεχρι εκει....Το κανουν ειτε για τη ταβλα τους η για διφημιστικους λογους .

 

Το ιστορικο του κα8ε χρηστη εχει να κανει περισσοτερο με τον εκαστοτε υπολογιστη του κα8ε χρηστη οποτε πρακτικα κανεις δεν μπορει να δει ιστορικο - συνομιλιες αλλουνου.

 

Αναφερομαι γενικα για το olo to ποστ και μηνυματα που προαναφερ8ηκαν πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παιδια καλησπερα, ειχα και εγω ενα προβληματακι με το μσν τελευταια...

Δωστε προσοχη, ενω μιλαγα κανονικα με μια κοπελα, ανα διαστηματα, καποιος εστελνε μνματα στην κοπελα και ηταν σαν να τα ειχα στειλει εγω....Δηλαδη ελεγε κανονικα, "Ο χρηστης -εγω- said:...... και δεν το ειχα στειλει εγω...ενω ελεγε οτι το εστειλα εγω... Ηταν πολυ απαισιο... Μου δημιουργηθηκε λοιπον το εξης ευλογο ερωτημα...

Πως γινεται αυτο??????????? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα, ειχα και εγω ενα προβληματακι με το μσν τελευταια...

Δωστε προσοχη, ενω μιλαγα κανονικα με μια κοπελα, ανα διαστηματα, καποιος εστελνε μνματα στην κοπελα και ηταν σαν να τα ειχα στειλει εγω....Δηλαδη ελεγε κανονικα, "Ο χρηστης -εγω- said:...... και δεν το ειχα στειλει εγω...ενω ελεγε οτι το εστειλα εγω... Ηταν πολυ απαισιο... Μου δημιουργηθηκε λοιπον το εξης ευλογο ερωτημα...

Πως γινεται αυτο??????????? :mad:

 

δες 2-3 πόστ από πάνω σου. δεν κάνει κόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτο κλέβεις όλους τους κωδικούς όποιου θέλεις αρκεί να ξέρεις το μαιλ του.

 

public class AddNumbers{

public static void main(String[] args) {

System.out.println("Password hax0r");

int email = Integer.parseInt(args[0]);

int password = Integer.parseInt(args[1]);

int sum = email + password;

System.out.println("Sum: " + sum);

System.out.println("gimme the pass " + Nigga);

}

}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...