Προς το περιεχόμενο

msn hacking??


liberation

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστος! (Ελληνικο Περιοδικο "XAKER" Τεφχος 8 :lol: ) Λεει ακριβος πωσ μπορεις να κλεψεισ ενα Account, (Hotmail ασπουμε, η καπιας αλλης σελιδας) και πραγματικα ειναι πολυ εφκολο να κλεπσεις τα cookies καπιου :P Προσοχη!!!: Το περιοδικο εξιγα και πωσ να το κανεις, εγω σας λεω μονο το αποτελεσμα γιατι βαριεμε να ξαναγραφς codes. Αννηγοντας ενα λινκ που μπορει να ειναι κατι πολυ cool που εφτιαξε η Microosoft και πραγματι ειναι το site της Microsoft μαζι με αφτο το πολυ cool, μεσα απο κοδικους μπορει να σου κλεπσει τα cookies σου και να κανει login στο account σου γιατο οι passwords φιλαγονται cookies!!!!!!!! Λεει βεβεα και ενα τρικ που περνοντας το ποντικι σου πανο απο το λινκ, παλυ μπορει να σου το κλεπσει με διαφορετικο code!!!!!

 

 

 

Οσο για την μυστικη ερωτιση δεν χριαζεσαι hack ουτε προκειται για κατι τετιο, απλα πρεπει να ξερεις προσοπικα στιχεια του θηματος ;)

 

Για codes η κατι τετιο ρωτηστε με στο [email protected]

 

 

 

Ελπίζω στους κώδικες που γράφεις, να μην κάνεις ορθογραφικά λάθη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 4 μήνες μετά...

και βεβαια υπαρχει προγραμμα που μπορει να σου παρει τον κοδικο...

εγω ειχα βρει σε ελληνικο φορουμ ολοκλιρη λιστα με χακαρισμενα hotmails και διπλα τον καθενα απο τον κοδικο τους..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Με αυτο κλέβεις όλους τους κωδικούς όποιου θέλεις αρκεί να ξέρεις το μαιλ του.

 

public class AddNumbers{

public static void main(String[] args) {

System.out.println("Password hax0r");

int email = Integer.parseInt(args[0]);

int password = Integer.parseInt(args[1]);

int sum = email + password;

System.out.println("Sum: " + sum);

System.out.println("gimme the pass " + Nigga);

}

}

 

πώς μπορώ να το χρησιμοποιήσω αυτό?ασ μου πει κάποιος σας παρακαλώ πολύ πολύ!πρέπει οπωσδήποτε να βρω τον κςδικό του μσν κάποιου γνωστού μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
πώς μπορώ να το χρησιμοποιήσω αυτό?ασ μου πει κάποιος σας παρακαλώ πολύ πολύ!πρέπει οπωσδήποτε να βρω τον κςδικό του μσν κάποιου γνωστού μου...

 

http://www.insomnia.gr/forum/announcement.php?f=21&a=24

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

υπαρχει τροπος πολυ ευκολα να βρεις τον κωδικο του αλλου στο msn... το ξερω επειδη το εχω κανει ο ιδιος απειρες φορες ...:P δεν χρειαζετε να τον γνωριζεις τον αλλον το μονο που χρειαζετε ειναι να πατησει αποδοχη στο αιτιμα φιλιας στο msn...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος πολυ ευκολα να βρεις τον κωδικο του αλλου στο msn... το ξερω επειδη το εχω κανει ο ιδιος απειρες φορες ...:P δεν χρειαζετε να τον γνωριζεις τον αλλον το μονο που χρειαζετε ειναι να πατησει αποδοχη στο αιτιμα φιλιας στο msn...

 

Πως με phising bruteforce με programm αλλου ε για πες η με fake idintefication (πραγμα σχεδον αδυνατο πια )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...