Προς το περιεχόμενο

'Εχετε αγοράσει τηλεόραση υψηλής ευκρίνειας ?


Hal9000

'Εχετε αγοράσει τηλεόραση υψηλής ευκρίνειας ?  

2 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. 'Εχετε αγοράσει τηλεόραση υψηλής ευκρίνειας ?

    • Ω ναι!
      727
    • Ω όχι!
      664
    • Σύντομα
      253
    • 'Αχρηστη είναι τώρα
      421


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
η οθονη του pc μου μετραει ως τηλεόραση υψηλής ευκρίνειας;

 

H Δικιά μου παρά τα χρονάκια της? > HP Monitor A4576A trinitron 21' που δουλεύει ακούραστα απο την αρχή σε 1600Χ1200 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, αλλά έχω μία sony 31'' που δεν είναι hd και αν εξαιρέσουμε το γεγονός πως ο όγκος της (από πίσω) ξεπερνάει εσκαφέα JCB, δεν με πειράζει καθόλου!

(προς το παρών τουλάχιστον)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει μια sharp aquos 46'' αλλα το αποθεμα εχει τελειωσει στην ελλαδα και περιμενω επανατροφοδοτηση...να παιξω και 360 σε κνονιη πλεον τηλεοραση...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SAMSUNG LE46S86B LCD TV 46''

την οποια την εχω κανει πλειον και μονιτορ για το pc

μη νομιζει κανεις οτι δεν εξιζει η HD τιβι

οτι σειρα υπαρχει πχ lost prison.... τη βλεπεις σε σουπερ εικονα 16.9 και οχι την αηδια που δειχνει ο Αντ1

το ιδιο και ταινιες hd bluray κλπ

ασε τα παιχνιδια που αν παιξεις μια φορα στις 40+ ιντσες δε ξαναπαιζεις σε μονιτορ

να μην πουμε και για τα δορυφορικα hd που εχουν βγει με τοπια βιντεοκλιπ ταινιες αθλητικα κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν μια Philips 32pw8720 (CRT) και είμαι ακόμα ικανοποιημένος για γενική χρήση (tv/xvid/DVD). Εν καιρώ, μάλλον όχι σύντομα, θα ανέβω σε HD, ίσως με προβολάκι και όχι με TV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και οι τιμές έχουν πέσει πάρα πολύ και είναι προσιτές πλέον , δεν είναι κάτι που με καίει μιας και η τεχνολογία έχει πολλά να μας δείξει ακόμα και εμείς εδώ στην Ελλάδα δεν είμαστε έτυμοι για αυτά. Θα συμφωνήσω ότι σε συνδέσεις με pc και κονσόλες παιχνιδιών αξίζει , αλλά νομίζω πως έχει ακόμα μέλλον και οι τιμές θα πέσουν κι άλλο. Βασικά αν μας αφήσει χρόνους η samsung crt που πήρα πριν 3 έτη , τότε ναι θα πάρω tft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...