Προς το περιεχόμενο

X-Men Origins: Wolverine!


porco_rosso21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators
Aυτο που με χαλασε λιγο ηταν οτι φαινοταν ψευτιες εννοω οπως στις εικονες που εχω κατω.

 

ε αφού δεν ήταν ολοκληρωμένη η ταινία ορέ...είχε διαρεύσει πριν την τελειώσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο που με χαλασε λιγο ηταν οτι φαινοταν ψευτιες εννοω οπως στις εικονες που εχω κατω.

 

Μάλλον τά'θελε ο κ@λ@ς σου... Αφου ξέρετε ότι η ταινία δεν είναι καν ολοκληρωμένη και κάθεστε κ την βλέπετε, μην έχετε κ παράπονα κ απο πάνω... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για χαρη του κερδους μεχρι και cyclops origine θα βγαλουνε...

 

Και γιατί να μην βγάλουν? άμα είναι καλή η ταινία δεν ενοχλεί κανέναν............ Με την ίδια λογική και τα 3 Xmen, τα 3 Spiderman και το Superman Returns για κέρδος τα βγάλανε:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί να μην βγάλουν? άμα είναι καλή η ταινία δεν ενοχλεί κανέναν............ Με την ίδια λογική και τα 3 Xmen, τα 3 Spiderman και το Superman Returns για κέρδος τα βγάλανε:P

Όχι στο Hollywood δεν τους ενδιαφέρει το κέρδος...κάνουν τέχνη και μόνο τέχνη:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

[/color]

Βασικά όχι ο Deadpool σκοτώνει μονο εγκληματίες σε γενικές γραμμές, δεν έχει super δυνάμεις είναι σαν τον Frank Castle (punisher), και φυσικά έχει 2 κατανά(όπως ήταν στην αρχή ο Ρέινολτς) και όχι σαν την ταινία που τα βγάζει σαν τον wolverine. Ο Gambit πάντως ήταν καλός...

 

p.s. μια χαρά πάντως ήταν η leaked για τώρα, έτσι κι αλλιώς αυτή η ταινία θέλει cinema η HD.

 

Έχει δυνατό healing factor. (http://en.wikipedia.org/wiki/Deadpool_(comics)#Powers.2C_abilities.2C_and_equipment)

 

 

Επίσης αυτός που βγάζεις τις μεγάλες λεπίδες από τα χέρια του με την περίεργη φάτσα είναι πράγματι ο Deadpool ή ο Weapon XI;

Όχι, δεν θέλω να δω leak. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Πάντως είναι καλή φάση να δεις την leaked και μετά την κανονική για να δεις δουλειά που κάνανε.!

 

Εγώ λέω να κάνω το ανάποδο - προτιμώ να δω πρώτα την ολοκληρωμένη ταινία και μετά, από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον να δω και το workprint για να δω τις διαφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Blah, απ'ότι διάβασα και κατάλαβα ο Deadpool είναι ο Weapon XI. (αίσχος!) Και δεν μιλάει... Καταστροφή χαρακτήρα to the max.

 

Επίσης:

http://nodwick.humor.gamespy.com/ffn/index.php?date=2009-04-17

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να κάνω το ανάποδο - προτιμώ να δω πρώτα την ολοκληρωμένη ταινία και μετά, από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον να δω και το workprint για να δω τις διαφορές.

 

Ακριβώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...